Grupa “Pacific K” izdod singlu “Tranquil State of Mind” un piesaka albumu

Foto: Reinards Blicsons
Spread the love

“Pacific K” izdod pirmo singlu “Tranquil State of Mind” no rudenī gaidāmā grupas pirmā pilnmetrāžas studijas albuma “Light Between Oceans”. Dziesmai tapusi arī vizualizācija un teksta video, ko veidojis Reinards Blicsons.

Dziesma stāsta par Zemes spēku un dziļu mieru, par emocionālu izlādi un meditatīvu prāta stāvokli, ko piedzīvot, esot vienatnē ar sevi un dabu. Singls un albums tapis sadarbībā ar skaņu inženieri Tāli Timrotu un ierakstīts studijā “Mints Music” (Rīgas Skaņu ierakstu studija), kas iepriekš sadarbojusies ar tādiem pasaulslaveniem mūziķiem kā Deimiens Raiss (Damien Rice) un Ludoviko Einaudi (Ludovico Einaudi), kā arī vairākām pašmāju grupām – Prāta Vētra, Satellites LV, Rīgas Modes, Laika Suns u.c.

Šis ir albuma pirmais skaņdarbs un tā priekšvēstnesis. “Esam ļoti gandarīti un priecīgi par veiksmīgo sadarbību, kas izveidojās ar Tāli Timrotu. Albumā katrs varēs atrast sev tuvākas skaņas, tas būs krāsains un piesātināts, tomēr ar vienotu noskaņu un vēstījumu,” stāsta grupas līderis un dziesmu tekstu autors Kristaps Bedrītis. Albumā piedalījušies arī pāris viesmākslinieki un būs dzirdami tādi pasaules mūzikas instrumenti kā arābu ūda, zvangs un perkusijas.

Klausies “Tranquil State of Mind” savā iecienītākajā mūzikas platformā: https://lnkfi.re/pacifickTSOM

Grupa “Pacific K” kopā darbojas kopš 2016. gada. Tajā apvienojušies Kristaps Bedrītis (balss, akustiskā ģitāra), Rihards Lībietis (ģitāra), Nauris Babris (bungas) un Toms Kursītis (basģitāra) un grupas unikālo skanējumu veido mūziķu līdzšinējā pieredze instrumentālajā, pasaules, folka, roka, blūza un džeza mūzikā. Līdz šim grupa ir izdevusi atzinīgi vērtēto mini albumu “Blue Fall EP” (2017), uzstājusies lielākajos Latvijas festivālos, aizvadījusi veiksmīgus koncertus Baltijā, kā arī iesildījusi starptautiski zināmo britu grupu “Fink”.

Šovasar grupa uzstāsies Lielvārdes novada svētkos Jumpravā 6. jūlijā un Horna dārzā Jūrmalā 26. jūlijā. Drīzumā koncertu datumi tiks papildināti.

Be the first to comment

Leave a Reply