Grupa Oranžās Brīvdienas klausītājiem nodod jaunāko studijas ierakstu “Sadosimies rokās”

Grupas līderis Ints Ķergalvis, pazīstams arī kā Speiss stāsta, ka dziesma ir mūziķu kopīgs uzsaukums grupas daiļrades cienītājiem un visiem pārējiem šajā sarežģītajā situācijā stiprināt vienotību. “Sadošanās rokās ir simbols. It īpaši pēc pēdējiem pāris pandēmijā aizvadīties gadiem, kad sadošanās rokās burtiski ir kļuvusi par tādu kā neiedomājamu socializēšanās formu. Mums jābūt vienotiem. Pandēmiju nomainījis karš Ukrainā, taču tikai vienotība šobrīd var palīdzēt pārvarēt arī to, “ tā I.Ķergalvis.

OB atzīst, ka rokmūzika vienmēr ir bijusi nozīmīgs faktors latviešu tautas vienotībā un tādai tai jābūt arī turpmāk. Sadosimies rokās vienlaikus ir pateicība un atbalsts visiem tiem cilvēkiem, kuri nav palikuši vienaldzīgi pret ukraiņu tautas ciešanām un turpina palīdzēt. “Mēs droši vien pat nespējam iedomāties, cik milzīga palīzība karā cietušajiem cilvēkiem būs nepieciešama nākotnē. Tāpēc būsim vienoti un kopā ar visu to mēģināsim tikt galā,” tā I.Ķergalvis.

Marta beigās OB plāno nelielu koncerttūri vairākās Latvijas pilsētās. Šobrīd mūziķi strādā pie vēl viena studijas ieraksta. 

Be the first to comment

Leave a Reply