Grupa NeimoM izlaiž mini albumu “Mēnessgaismas”

Alternatīvā žanra grupa NeimoM izlaidusi jaunu mini albumu (EP) Mēnessgaismas, kas, neskaitot dažus iepriekš izdotos singlus, ir pirmais lielais projekts kopš debijas albuma Juku Gadi 2018. gadā. Līdztekus albumam dienasgaismu ierauga arī liriku video vienai no grupas mīļākajām albuma dziesmām Sniegpulkstenīši.

Dziesmas ieskaņotas ierakstu studijā Šmerlis šī gada februārī. Albums sastāv no četriem skaņdarbiem, kas līdz šim bija klausāmi tikai grupas koncertos. Dziesmas miksējis un māsterējis Toms Bika. 

“Visnozīmīgākais ir fakts, ka beidzot varam parādīt cilvēkiem kā mēs patiesībā skanam dzīvajos koncertos, jo šis ieraksts ir ļoti pietuvināts tam. Viss iepriekš klausāmais materiālis, kas atrodams mūzikas straumēšanas vietnēs, krasi atšķiras no dzīvās uzstāšanās (izņemot 2021. gadā izlaisto singlu All Around Me), ” saka dziesmu vārdu autors un grupas dibinātājs Mārtiņš Neimanis.

Tā kā grupā katrs dalībnieki klausās sev iemīļotu žanru mūziku, kas grupas biedru starpā bieži mēdz atšķirties – rezultāts vienmēr būs interesants un neparedzams. Tādēļ grupas skanējumu nav viegli ierāmēt kādā noteiktā stilistikā, tomēr NeimoM neizbēgami turpina ceļu psihodēliskā un alternatīvā roka virzienā.

EP var klausīties visās populārākajās straumēšanas vietās, kā arī atbalstīt vietnē neimom.bandcamp.com

Be the first to comment

Leave a Reply