Grupa Morphide izziņo debijas albuma “Anhedonia” izdošanu un laiž klajā video dziesmai “Panopticon”

Pašmāju metāla grupa Morphide izziņo debijas albuma “Anhedonia” izdošanu, kurš dienas gaismu ieraudzīs 2022. gada 9. Septembrī, un laiž klajā dzīvā izpildījuma video dziesmai “Panopticon”.

“Anhedonia” sastāv no 9 kompozīcijām. Eissa, grupas vokāliste, komentē albuma izdošanu. “Septembri gaidam ar nepacietību! Pie mūsu pirmā albuma strādājām pēdējos trīs gadus, un pandēmijas un tās radīto grūtību dēļ esam īpaši sajūsmināti”.

Grupai sanāca sadarboties ar ARIA nominēto un starptautiski pazīstamo producentu un skaņu inženieri Forrester Savell. “Jūtamies bezgala pateicīgi par tādu iespēju. Forresteram sanāca pilnā mērā izprast un izjust mūsu dziesmas un pacelt tās jaunā līmenī”.

Dziesmas “Panopticon” dzīvā izpildījuma video demostrē Eissas plašu balsa diapazonu un vieglo pārslēgšanos no tā saucamās “tīrās” vokāla tehnikas uz “ekstrēmo” tehniku. Grupa vēlējās būt 100% godīga un vokālu nerediģēja, paturot ierakstu patiešām dzīvu.

Morphide grupa tika dibināta 2019.gadā. Grupa izlaida 6 dziesmas, vairāk kā 50 kaverversijas un ir tūrējusi un sniegusi koncertus tādās Eiropas valstīs kā – Lietuva, Čehija, Polija u.c. Grupas muzikālo stilu nosaka tādi mūzikas žanri, kā alternative un modern metal. Grupa tika minēta dažās no lielākajām smagās mūzikas ziņu vietnēs – MetalSucks un The Circle Pit, un sadarbojās ar starptautiski pazīstamo producentu un skaņu inženieri Forrester Savell.

Be the first to comment

Leave a Reply