Grupa “Mēles Galā” publicē savu pirmo mūzikas videoklipu “Smagi Kož” un aicina uz prezentācijas koncertu

1.decembrī, ar savu pirmo singlu “Smagi Kož” un mūzikas videoklipu, klajā nāk rokgrupa Mēles Galā. Par godu šim notikumam, šovakar, plkst. 22:00, Kultūras Namā “Atmoda” notiks grupas koncerts.

“Lai nerastos lieki pārpratumi – dziesma neglorificē alkohola lietošanu. Tieši pretēji, tā stāsta par sekām, kas izriet, bēgot no problēmām un meklējot atbildes uzdzīvē. Pēdējo pāris gadu laikā esmu redzējis un pats uz savas ādas izdzīvojis postu, ko nes nepareizas dzīvesveida izvēles, novājināts raksturs un
dažādas alkohola kultūras radītās ilūzijas.Ceru, ka šī dziesma kalpos kā “modinātājzvans” kādam, kuram tas ir steidzami nepieciešams.” , tā par jauno ierakstu stāsta grupas solists Rūdolfs Rācenājs.


Grupa Mēles Galā radusies šī gada Janvārī, apvienojoties mūziķim Rūdolfam Rācenājam, basģitāristam Robertam Židelim, Ģitāristam Kārlim Neiburgam un bundziniekam Mārtiņam Ābelītim.
Jūlijā tā izdeva 4 dziesmu minialbumu “HADRONS 23”, kas ierakstīts dzīvajā, Latvijas Radio 1. studijā.
“Smagi Kož” klausāma visās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās.
Grupa izsaka lielu pateicību Kristapam Andiņam, Gintam Sprēdim, Bāram “Pret Straumi”, Ilutai Reinbergai, Laurim Grospinim, Laurai Ļevčenko, Kitijai Folkmanei un Valērijam Černejam.

Be the first to comment

Leave a Reply