Grupa “Mēles Galā” izdod akustisku singlu un videoklipu

Šodien, 2.janvārī, atzīmējot pirmo gadu, kopš grupas dibināšanas, Mēles Galā klausītājiem dāvā akustisku singlu un videoklipu.

“Jau ilgu laiku bijām lolojuši ideju, paeksperimentēt akustiski. Kādā grupas mēģinājumā, veidojot akustiskos aranžējumus mūsu repertuāram, piefiksējām, ka dziesma “Tilti”, kas mūsu koncertos izceļas ar savu sevišķi smago skanējumu, pēkšņi iegūst pilnīgi citas krāsas, kad tā tiek izpildīta ar akustiskajiem instrumentiem. Izlēmām, ka to būtu vērts ierakstīt. Laimīgas sakritības rezultātā, uz mazu brīdi, Latvijā, no Skotijas bija ieradies arī mūsu draugs Tomass ar savu deviņdesmito gadu video kameru rokā un piedāvāja unikālā veidā iemūžināt ieraksta procesu. Tā arī tapa mūsu dziesmai videoklips!” Tā par jauno ierakstu stāsta grupa.

Grupa izsaka lielu pateicību Kristapam Andiņam, Amandai Mārtinsonei, Tomasam Ernestam Mencim un Kaņepes Kultūras Centram.
Pirms nepilna mēneša, grupa Mēles Galā izdeva savu pirmo singlu “Smagi Kož”, kuru papildināja arī videoklips, sadarbībā ar GS Films.

Grupa Mēles Galā radusies 2023. gada 2. Janvārī, apvienojoties mūziķim Rūdolfam Rācenājam, basģitāristam Robertam Židelim, Ģitāristam Kārlim Neiburgam un bundziniekam Mārtiņam Ābelītim.

Be the first to comment

Leave a Reply