Grupa MELANNA publicē albumu „Pār pasauli”

Spread the love

Grupa „Melanna” laidusi klajā jaunu albumu „Pār pasauli”. Šis ir grupas trešais studijas albums, kas seko iepriekšējiem – „Tūkstoš laika joslu” (2014) un „Apstāties?” (2010). Jaunajā ierakstā iekļautas 10 dziesmas, kas radītas un ierakstītas pagājušajā gadā. Grupas skanējumu šajā albumā papildina solistu daudzveidība un jauni dalībnieki.

Saturiski cauri albumam vijas stāsts par cilvēku, kas ir apmaldījies materiālā pasaulē, sācis uzdot jautājumus, domāt par pasaulīgo, rīkoties un aicina rīkoties arī citus. Tas ir turpinājums grupas iepriekš nestajam vēstījumam, atklājot to no šodienas perspektīvas.Albuma ieraksts tapis Hodila Records studijā Valmierā. Skaņas apstrādi veica Ģirts Laumanis. Albuma vizuālo noformējumu veidojusi māksliniece Evija Berga.


Albums „Pār Pasauli” no šodienas klausāms visās vadošajās mūzikas straumēšanas platformās, kā arī CD formāta cienītājiem pieejams vietnē bandcamp.com.„Melanna” ir muzikāla apvienība no Pļaviņām, kas pastāv kopš 2007.gada. Grupa ir izdevusi 3 studijas albumus, koncertējusi dažādos festivālos. Lielāko atsaucību grupa guvusi ar singlu „Sarkanas”.

Be the first to comment

Leave a Reply