Grupa “MĀRA” izdod video dziesmai “Label me Insane”

"MĀRA" Label Me Insane Ekrānšāviņš
"MĀRA" Label Me Insane Ekrānšāviņš
Spread the love

Latvijā un Vācijā bāzētā modern death/thrash metal grupa MĀRA izdevusi jaunu video singlam “Label me Insane”, kurš tiks ietverts grupas debijas mini albumā “Therapy For An Empath”.

Video filmēšana norisinājās dažādās lokācijas vietās Austrumvācijā, video autors ir Patriks Kacvinkels. Dziesmas vēstījums ir par farmācijas industrijas un psihiatrijas ēnas pusēm un par savas negativitātes pieņemšanu, nevis atstumšanu.

“Liela problēma mūsdienu sabiedrībā ir negativitātes noraidīšana. Cilvēkiem tiek ieaudzināts vienmēr izlikties priecīgiem, ar visu apmierinātiem, neizrādīt sliktās sajūtas, jo tās parasti sabiedrībai ir “neērtas”. Tapēc cilvēki mēdz čakli noraidīt negativitāti, nospiest un pat cīnīties ar to. Viena svarīgā lieta, ko cilvēki mēdz aizmirst ir, ka negativitāte ir daļa no veselīgas emocionālās sistēmas. Ar šo dziesmu mēs aicinām cilvēkus nevis cīnīties, bet gan pieņemt to un atrast dzīvē harmonisku balansu starp savu balto un melno pusi. Tas daudziem pat varētu aiztaupīt vizīti pie ārsta un“laimīgo ripiņu” lietošanu, ” tā par teksta nozīmi stāsta vārdu autore Māra Lisenko.

Grupa MĀRA uzsāka savu radošo darbību šī gada sākumā ar singla un videoklipa “Sell Your Soul” izdošanu. Vasarā grupu bija iespējams dzirdēt pirmajos koncertos: “Metalshow” festivālā Latvijā, “Pollo Metal Fest” Itālijā un “ReeveLand Music Festival” Vācijā. Pēdējā festivālā grupa uzstājās kopā ar tādiem metāla gigantiem kā “Sepultura”, “Satyricon” un “Krisiun”.

Šobrīd grupa strādā pie debijas mini albuma “Therapy For An Empath” finiša fāzes, kas savu dienas gaismu ieraudzīs jau 22. novembrī. Tam sekos albuma prezentācijas mini tūre Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā.

Rīgā grupu būs iespējams redzēt un dzirdēt 29. novembrī, klubā “Republika”, Mazājā Pils ielā 11.

Be the first to comment

Leave a Reply