Grupa “Maldi” izdod dziesmu “Zemes Balss”

FOTO: Grupa "Maldi"
FOTO: Grupa "Maldi"

Pēc vairāku gadu klusēšanas, piecu mūziķu apvienība no Jelgavas, kuras sastāvu veido Mārtiņš Upenieks, Kristaps Baltiņš, Harijs Gūtmanis, Krišjānis Galiņš un Edijs Jurēvics, ar jaunu grupas nosaukumu “Maldi” izdod patriotisku dziesmu “Zemes Balss”.

“Dziesmu veltīju savam vecvectēvam, Lāčplēša ordeņa kavalierim Kārlim Graudiņam. Ģimenes lokā dzirdētie stāsti par brīvības kaujām emocionāli uzjundīja vēlmi pateikties viņam un visiem tiem, kas cīnījās un nolieca savas galvas par mūsu dzimtenes – Latvijas – brīvību”, tā komentē dziesmas teksta autors un vokālists Edijs Jurēvics.

“Jebkura skatuves mākslinieka mērķis ir likt skatītajam kaut ko sajust. Gribas atgādināt, ka rokmūzika joprojām ir dzīva, un nekur nepazudīs. Šīs žanrs nav paredzēts visiem un arī netiecas uz to, lai kādam izpatiktu. Es bieži domāju, ka mūzika vispirms ir terapija pašam mūziķim un tikai pēc tam klausītajam. Un tā vien šķiet, ka, ja tas ir svarīgi man, tad to sajutīs vēl kāds”, tā komentē grupas soloģitārists un mūzikas autors Mārtiņš Upenieks.

Grupas sastāvs un daiļrade tieši alternatīvās mūzikas piekritējiem plašāk pazīstama ar nosaukumu “Blacksmith”, kas savos aktīvās darbības gados bija bieži dzirdama tādās koncertu vietās kā Depo, Rock ‘n’ Riga, Melnā Piektdiena, Fontaine Palace un Balerija.
Dziesmu var noklausīties oficiālajā Youtube kanālā kā arī sekot apvienības aizkulisēm Facebook lapā.

Be the first to comment

Leave a Reply