Grupa “LOUD SILENCE” izdod video “TIKAI MĒS”

Pašmāju rokgrupa “Loud Silence” izdod mūzikas videoklipu sadarbībā ar jaunu kino režisoru Rihardu Romušu.

Sadarbība radusies negaidīti un nejauši, tieši albuma “PA DZĪVI KAUT KĀ TĀ” prezentācijas laikā. Klausoties dziesmā “TIKAI MĒS”, radās ideja, ka tā ir lielisks materiāls aizraujošam stāstam. Nākošajā dienā pēc prezentācijas, videoklipa producentes Lāsmas Neulānes zvans pārsteidza grupas līderi Oskaru Maureru par vēlmi un ideju īstenot projektu. Abpusējā piekrišana un darbs, nu ir  vainagojies četru minūšu īsfilmā. Galveno varoņu lomā iejutās ne tikai pati grupa, bet arī Elīna Bojarkina, Dante Pecolli un Andris Fridrihsons.

Lielu pateicību grupa un radošā komanda saka visiem iesaistītajiem, kuri palīdzēja idejai realizēties un nonākt pie skatītājiem.

R. Romuša komentārs:

“Liekas, ka mūsdienās trūkst pasaku mīlestības, kur tiešām dzīvo un virmo sirds kaisle. Šajā video darbā gribējās parādīt spēcīgo degsmi starp galvenajiem varoņiem, par vēlmi būt blakus un darīt iespējamo, lai nokļūt pie otra un dot jaunu dzīvības elpu. Likās, ka lieliski spēšu izstāstīt stāstu, caur labā un sliktā tēla prizmu. Ideja radās gana ātri, jo arī dziesma ir dinamiska, tādēļ man bija gana viegli izdomāt attīstības gaitu, bet radās bažas par producentes komentāriem sakarā ar pāris grūti realizējamām ainām, taču pateicoties jaudīgai komandai un producentes neatlaidībai, mums viss ir izdevies!”

O. Maurera komentārs:

“Dziesma tika sarakstīta pirms gada, albuma tapšanas laikā. Tieši šo dziesmu vēlējāmies izveidot ar daudz padziļinātāku jēgu pretstatā citām. Varbūt šīs jēgas meklējumos, arī Rihardam radās skaidra scenārija ideja. Mēs, Loud Silence, nevēlamies sekot kaut kam ierastam, vēlamies palikt uzticīgi savam skanējumam, idejām, tādēļ liela loma ir arī mūsu mūzikas producentam Reinim Briģim, kurš spēj mūsu daudzšķautņaino būtību sakopot īstajā skanējumā. Videoklipa filmēšana bija aizraujošs piedzīvojums mums visiem. Neskatoties uz kolektīvi iegūto aukstuma devu filmējot, visi esam gandarīti par rezultātu. Ceru, ka arī klausītājs un skatītājs spēs notvert sev nepieciešamās, patiesās mocijas.”

Pats albums ierakstīts Rīgā un Hāgā sadarbībā ar Reini Briģi un viņa ierakstu studiju. Grupas sastāvā – Oskars Maurers, Artūrs Kuzmins, Dāvis Lāpāns, Dāvids Eglītis, Kristers Dornis,  Andris Spieķis un Patriss Valdemārs.

Be the first to comment

Leave a Reply