Grupa Krēsla laiž klajā debijas albumu “Vientuļi, bet stilīgi” un singlu “Zvaigžņu rati”

Līdz ar pavasara iestāšanos pašmāju rokgrupa “Krēsla” piedāvā klausītājiem apvienības pirmo albumu “Vientuļi, bet stilīgi”.
Albums atgādina klausītājiem, ka, lai arī vientulība mums var likt justies atsvešinātiem no visas pasaules, tajā var atrast daudz skaista. Turklāt nereti vientulība ir tikai mūsu pašu galvās. Jāizceļ, ka visām dziesmām teksta autori ir paši dalībnieki. Tas pats sakāms arī par mūziku un vienīgais izņēmums ir kompozīcija  “Tu – Kabatā”, kas tapusi sadarbībā ar komponistu Gati Gaugeru. Albums tapis Bigmaar’s rekords studijā, bet tā master veikts Hodila Records.


Līdz ar albumu klausītājiem tiek piedāvāts arī singls “Zvaigžņu rati”. Skaņdarba teksta pamatā ir grupas ģitārista Anda Raituma dzeja un šo dziesmu var raksturot kā romantisku stāstu vasaras nakts noskaņās. Sākotnējā skanējumā grupai radās sajūta, ka dziesmā ir palicis neatslēgts potenciāls, tādēļ palīgā tika aicināts producents Aleksandrs Volks. Rezultāts – emocionāla rokbalāde klasiskā roka tradīcijās.

Jau 15. aprīlī grupa aicina klausītājus uz albuma prezentācijas koncertu “Tu Jau Zini Kur” Tallinas kvartālā , kur grupai kā īpašie viesi uz skatuves pievienosies arī Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris Sōla.

Grupa Krēsla ir seši mūziķi, kuru saknes ģeogrāfiski aptver visu Latviju – no Liepājas līdz Balviem. Neskatoties uz dažādo muzikālo pieredzi, kopā tiek radīta melodiska rokmūzika latviešu valodā, kurai ietekmi grupa smēlusies gan Latvijā, gan ārpus tās. Daudzskaitlīgais apvienības sastāvs nodrošina jaudīgu un plašu skanējumu izpildītajai mūzikai.Grupā darbojas Artis Zaharāns (vokāls), Dāvis Laursons (ģitāra, vokāls), Renārs Puriņš (taustiņi, vokāls), Laura Lāce (basģitāra, vokāls), Andis Raitums (ģitāra) un Jānis Ločmelis (sitaminstrumenti).

Albums “Vientuļi, bet stilīgi” un singls “Zvaigžņu rati” ir pieejami klausītājiem visās straumēšanas platformās.

Be the first to comment

Leave a Reply