Grupa “Krāsa” izdod singlu un videoklipu “Pastnieks”

Publicitātes foto

Grupa “Krāsa” izdevusi singlu un videoklipu “Pastnieks” no rudenī gaidāmā debijas albuma.

“Krāsas” sastāvu veido vokālists un ģitārists Georgijs Sneks, basists Roberts Lakstiņš – Lakstīgala, bundziniece Ieva Zeltiņa un ģitāristi Roberts Bergs un Miks Gailis. Murgroka apvienība jau pastāv kopš 2015. gada nogales. Apvienība pērn ieguva Aptiekas gada balvu nominācijā “Gada Nesmagā Grupa”. Šobrīd dalībnieku mērķis ir izlaist debijas albumu.

“Dziesmu rakstīju pirms 2 gadiem, un sākotnēji ideja bija par savu pagalmu. Pirmās asociācijas bija par vampīru, kas grib ienākt Tevī. Nezinu kurā brīdī tas pārtapa par pastnieku. Vēlāk sāku nojaust, ka dziesmu rakstu par alkoholismu un vientulību”, skaidro dziesmas autors Georgijs Sneks.

Singla “Pastnieks” video ir veidojis Kaspars Marhilēvičs, kurš pērn režisēja “Laupīšanas 101”. “Mana vēlme bija attēlot dziesmas galveno ideju veidā, kas nav pasniegts pārlieku uzkrītoši. Tā vietā, lai klipā burtiski parādītu dziesmas vēstījumu, es centos (un nu tad jau jāskatās, vai tas ir sanācis) šo ideju ekranizēt metaforiski. Būtībā ļaut katram skatītājam, klipu skatoties, veidot savas asociācijas un savu izpratni par to, kas tiek atainots. Protams, svarīgas man bija arī grupas domas un vēlmes par to, kā klips varētu izskatīties, jo galu galā klipam vajadzētu ne tikai pienācīgi korelēties ar dziesmu, bet arī ar grupas identitāti.”

Apvienība uzstāsies 13. Jūlijā Salaspils festivālā “Kartupeļpalma” un paralēli turpina rakstīt savu pirmo debijas albumu, kas līdz klausītāju ausīm nonāks rudens laikā.

Be the first to comment

Leave a Reply