Grupa JAUDA izdod video “Apart”

Grupa JAUDA ir laidusi klajā savu jaunāko video klipu dziesmai “Apart”,
kas trešais singls no topošā albuma. “Apart” ir stāsts par jebkuriem diviem cilvēkiem, kuriem katram ir sava taisnība.

Atrašanās vienā telpā nenozīmē, ka cilvēki ir kopā un šis ir tas laiks, kad tu vienkārši nezini, kas ir patiess.
Dziesma tika ierakstīta grupas JAUDA studijā šī gada vasarā un šajā septembra mēnesī tika uzfilmēts video klips, kurā sieviešu lomu attēloja Simona Groskaufmane. Šoreiz mūzikas klips ir veidots kā alegoriska īsfilma, par to, ka aiz miera un saprāta maskas cilvēki slēpj patiesās emocijas, vēlmes un ekspektācijas pret otru cilvēku.


Mūzikas klips ir ar eskalējošu enerģiju, kur emociju izvirdumā brīvības sajūtu rada ātra braukšana ar motociklu, kā arī ar pagātni tiek noslēgti rēķini metot traukus pret sienu, kurā atdurās visas cerības, kuras kādreiz tika liktas vienam uz otru.

Grupa JAUDA tika dibināta 2016. gadā Līvānos un muzicē pop-roka un roka stilā.
Apvienojot basa, bungu, ģitāras un vokāla skanējumu, grupa veido unikālu, dzīvu skanējumu gan ierakstos, gan koncertos.
2018. gada maijā iznāca grupas pirmais debijas albums “Durvis atvērtas”, kura tika iekļautas 12 dziesmas latviešu valodā.
Pašlaik JAUDA aktīvi muzicē gan pašmāju festivālos un klubos, gan ārzemēs.
2020. gadā JAUDA laida klajā trīs singlus “Eyes”, “Love and Sunshine” un “Apart” no topošā albuma, kurš šobrīd ir tapšanas stadijā un albumā iekļautās dziesmas būs angļu valodā. Tāpat mūziķi darbojas arī pie vairāku videoklipu filmēšanas, kuri tiks publicēti tuvāko mēnešu laikā.
JAUDA – tas nav stāsts par rozā brillēm, tas ir dzīves reālisms ar pelēkām dienām, skaistiem mirkļiem un īstām emocijām, kas tiek pasniegts uz muzikālas paplātes.
JAUDA ir spēks, kas ir katrā no mums – atliek tikai izdomāt, kā to pielietot.

Be the first to comment

Leave a Reply