Grupa JAUDA izdod singlu “Early Morning”

7. jūlijā dienas gaismu ieraudzīga grupas JAUDA jaunākais video veikums dziesmai “Early Morning” no grupas otrā studijas albuma “Under water”.

Video klipā notiek atgriezšanās pagājušā gadsimta atoņdesmito gadu sākumā, kādā attālākā Latvijas nostūrī, kur kādā nelielā kultūras namā, kāda jauna (pēdējā sarakstā) uzstājas vēl daudziem nezināma grupa JAUDA.
Dziesmas tekstā ietverts metaforā ietērpts vēstījums sabiedrībai par pamošsanos no miega, lai piedzīvotu agru rītu, lai ieraudzītu apziņas saullēktu un izlauztos no apziņas jūga.
Kā stāsta grupas solists Gatis Pastars:

“Videoklips ir pretstats dziesmai, te parādās tas konflikts starp dziesmas vēstījumu un dziesmas video. Pats video ir pozitīvs, romantiski nostaļģisks un ar humoru, kamēr pati dziesma ir smagāka un tekstuāli tai ir daudz dziļāka doma.” 

Grupa vēlas pateikt lielu paldies visiem atbalstītājiem un cilvēkiem, kuri iesaistijās klipa tapšanā. Paldies Simonai Groskaufmanei par vakara pasākuma vadītājas lomu, Mārtiņam Markotam par grupas menedžera lomu, Eiropas deju grupai “Rūžeņas” un vadītājai Anitai Vucinai par fanu zonas aizpildīšanu, Andrim Slišānam par uzņemšanu Upītes kultūras namā un izvizināšanu ar autobusu. Paldies!
Lai JAUDA ir ar Jums! 

Be the first to comment

Leave a Reply