Grupa JAUDA izdod albumu “UNDER WATER”

21. gadsimta mīlas trijstūris: “Politika, sabiedrība, mediji”! 2021. gada 19. martā grupa JAUDA šodienas atspulgos balstītos motīvos, ir laidusi klajā savu otro studijas albumu ar nosaukumu “UNDER WATER”, kuru piesaka ar tāda paša nosaukuma tituldziesmas video klipu.

Ir pagājis gads kopš sākām veidot attiecības, uzskatus, izpratni un attieksmes, kuras ir pretstatā mūsu būtībai. Dubultmorāle, nauda, kontrole, propaganda ir tie instrumenti, ar kuriem politiķi sēž savās vannās un mazgā nost atbildības netīrumus. Ūdens paliek netīrs, un sāk smelties mutē – pretīga garša, bet aizbēgt nav kur… sākas panika! Šovs turpinās un ir sasniedzis kulmināciju, digitāls nogurums un sabiedrība vairāk nevar turēt gada garumā pilināto mediju ūdeni. Visu uzraugām, visu kontrolējam, virziens ir skaidrs, bet aiz borta paliek cilvēka būtība, vērtība, nodomi, attiecības, sapņi un ikdienas dzīve. Esam savas valdības pacienti, ieslodzīti ierobežojumos un vērojam kā iznīcinām sevi un viens otru. Ko prāts nespēj aptvert, to ķermenis nespēj pieņemt. Beigu beigās – kāds kritīs.

Pēdējā gada laikā JAUDA ir izlaidusi vairākus singlus, “EYES”, “APART”, “LOVE AND SUNSHINE”, “DEEP INSIDE” un “UNDER WATER”, kas ir jaunākais grupas singls un tituldziesma jaunajam albumam. Kopā albumā ir 11 dziesmas, kuras ir tapušas pēdējo divu gadu laikā. Albumā ir iekļautas līdz šim vēl plašākai auditorijai nedzirdētas kompozīcijas, tomēr kopējais albuma noskaņojums vedina uz elektroniski dziļa roka viļņa, kurš saglabā savu enerģiju un dzinējspēku. Grupas dalībnieki stāsta, ka albums “UNDER WATER” ir ļoti atšķirīgs no pirmā albuma “Durvis atvērtas” un vairāk parāda to skanējuma virzienu, kādā grupa sevi redz nākotnē.

Albums šobrīd pieejams digitālā versijā, bet grupas dalībnieki neslēpj, ka albums tiks izdots arī vinila formātā. Albumu var straumēt visās lielākajās straumēšanas platformās, kā arī digitāli nopērkams grupas BANDCAMP profilā.

Be the first to comment

Leave a Reply