Grupa “JĀNIS BUKUMS” Latvijas valsts svētku ietvaros dāvina albuma “UGUNSLIETUS” bezmaksas lejupielādes

JĀNIS BUKUMS | Publicitātes foto
JĀNIS BUKUMS | Publicitātes foto
JĀNIS BUKUMS | Publicitātes foto
JĀNIS BUKUMS | Publicitātes foto

Grupa “JĀNIS BUKUMS” sveic Latviju Lāčplēša dienā un Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienā, dāvinot iespēju lejuplādēt albumu “UGUNSLIETUS” bez maksas no 8. līdz 19. novembrim.

“Valsts svētki man vienmēr ir bijuši tuvi un svarīgi. Ar mazdēlu katru gadu apmeklējam bruņoto spēku parādi, piedalāmies lāpu gājienā, novietojam piemiņas svecītes un vērojam svētku salūtu”, tā par valsts svētku nozīmi izsakās pats Jānis Bukums, grupas “JĀNIS BUKUMS” dibinātājs un vokāls.

“Tāpēc mūsu kolektīvs ir nolēmis Latvijai svētkos dāvināt iespēju lejuplādēt mūsu albumu “UGUNSLIETUS” bez maksas. Albuma dziesmas ir par to, ka mēs varam mainīt un uzlabot savu dzīvi, ja to ne tikai ļoti vēlamies, bet arī ceļamies un darām darbus! Uzskatu, ka katram latvietim ir svarīgi apzināties un realizēt savu potenciālu, un esmu pārliecināts, ka mūsu dziesmas var iedvesmot latviešus celties un strādāt, mainīt sevi uz labo pusi. Ilgu mūžu Latvijai!”

Šobrīd Jānis Bukums vada arī sabiedrībā rezonansi izraisījušo sociālo tv projektu “Caur Ērkšķiem Uz…”, vada Latvijas Rokmūzikas Asociāciju, kā arī strādā pie grupas “JĀNIS BUKUMS” trešā albuma, kura dažas dziesmas jau paspējušas sasniegt klausītājus, savukārt pilnais albums tiks publicēts 2018 gadā.

Grupas “JĀNIS BUKUMS” albuma “UGUNSLIETUS” bezmaksas lejupielāde pieejama, apmeklējot grupas mājaslapu:
https://www.janisbukums.com/latviski

Jānis Bukums – Latvijā pazīstams roka dziedātājs, kurš aktīvi darbojas rokmūzikā kopš 1989. gada. Viņa dziedātās dziesmas – “To piedodu es tev” un “Lūgšana” jau ir kļuvušas par Latvijas roka klasiku.

Jānis Bukums atgriezās Latvijas mūzikas arēnā ar projektu “JĀNIS BUKUMS”; grupas pirmais albums “Dzīvs un Savādāks” izdots 2015. gada martā, otrais albums “Ugunslietus” izdots 2016. gada aprīlī, savukārt tā angliskā versija “Firerain” izdota 2016. gada novembrī caur vācu izdevniecību “7US/7HARD”. Grupas dalībnieki saņēmuši vairākus apbalvojumus, piedalījušies Latvijas un ārzemju festivālos, filmējušies mākslas filmās, reklāmās, video klipos un TV projektos.

Be the first to comment

Leave a Reply