Grupa INSPO izdod debijas EP “Space Between”

Grupa INSPO izdod debijas EP ‘Space Between’.

Projekts izveidots 2020. gadā , kā Aivara Lietaunieka solo iecere.  Tika izdoti daži singli, piedaloties vairākiem viesvokālistiem, taču 2021. gada vasarā tās sastāvs nostabilizējās, un projektam pievienojās Nadīna Stirniniece, kas mūzikai piešķir izteikti dūmakainu un nosplēpumainu tembru. Grupas darba grafika lielāko daļu aizņem žanru krustošana ar uzsvaru uz atmosfērisku noskaņu veidošanu,  neatstājot novārtā Indie un moderno roka ietekmi. 

Kā pirmo EP singlu grupa prezentē ‘Harpy Eyes’, kura mūzikas video veidojis Ričards Zaļmežs. Kā komentē pati grupa: “ Izteiciens  ‘iekrist lamatās’  nevienam nav svešs, tomēr dziesma stāsta nevis par labi nosplēptu bedri mežā, bet par emocijām, kas slēpjas cilvēku acīs. Bieži tas ir visprofesionālāk izliktais slazds, kurā cilvēks var pavadīt lielāko mūža daļu.”EP apvieno divu mūziķu individuālo pieeju mūzikālā vēstījuma radīšanai, krustojot dažādus stilus un satiekoties vidusceļā jeb nonākot ‘Space Between’, kas arī ir EP nosaukums. 

Par mūziku un vārdiem parūpējās grupa Inspo, par miksēšanu un māsterēšanu – Artis Apinis un Matīss Klaviniuss. Īpašs paldies Z studio un Aleksandram Solovjovam personīgi, Dmitrijam Zadonskim par EP vāka noformējumu un Mārtiņam Keidānam par iemūžinātajiem kadriem.”

Be the first to comment

Leave a Reply