Grupa Have No Heroes izziņo jaunā albuma prezentācijas koncertu

“Letters to Nowhere”, jeb “Vēstules uz Nekurieni”, tā savu jauno albumu pieteikusi četru vīru grupa no Rīgas, Have no Heroes. Grupa šā gada 20. maijā publicējusi savu jauno albumu sadarbībā ar zviedru izdevējsabiedrību “Black Star Foundation”, kura pārstāv tādas grupas kā – (Atlas Loosing Grip, Enemy Alliance, the Idoru, This Calling, Idle Class, Fights & Fires, Meleeh”).

Have no Heroes sūta vēstuli uz nekurieni, nezināmam adresātam ar domu trāpīt mērķī un aizķert jaunu klausītāju ausis. “Mēs neesam piesieti noteiktam žanram, bet mums labpatīk domāt, ka pārstāvam 90-to gadu skeitpanka un hārdkora scēnu. Mūzika ik dienu attīstas, mēs apzinamies, ka neesam populārākajā žanrā, tomēr ticam, ka mūsu vēstules sasniegs savus adresātus ! “

“Veidojot jauno albūmu piedomājām par ierakstu kvalitati un centāmies nezaudēt esošo skanējumu, rakstot šīs vēstules dikti piedomājām par tēmām, kuras mums ir tuvas”, tā par albumu izsakās grupas dalībnieki.

Albums sevī ietver 13 melodiskus skaņdarbus par esošo sociālo un politisko situāciju Latvijā un pasaulē, no kuriem katrs skaņdarbs ir kā vēstule par kādu aktuālu tēmu mūsdienu sabiedrībā.  Albumā iekļauts arī skaņdarbs “Žanra bēres”, kurš ir dziesmas “ Funereal of the Genre” latviskotā versija, ar domu nezaudēt identitāti un saglabāt tradīcijas. Šis ir grupas otrais izdotais albums.

Grupa aicina klausītājums uz prezentācijas solo-koncertu š.g. 17. jūnijā “Sporta Pagalmā”, plānotais pasākuma sākums ir 22:00, ieeja plānojas bezmaksas.

Aicina : Viesturs, Oļegs, Kristiāns un Konstantins

Be the first to comment

Leave a Reply