Grupa “Future Jets” prezentēs debijas albumu

FOTO: Publicitates Foto
FOTO: Publicitates Foto
Spread the love

Sestdien, 1. decembrī, rokgrupa Future Jets prezentēs debijas albumu “Mindsetter” krogā Aptieka.

“Mindsetter” ir grupas pirmo ierakstu mazalbums, kas tapis laika posmā no 2017. gada līdz 2018. gada nogalei, ierakstot to mēģinājumu studijā pašu spēkiem. “Mazalbuma tituldziesma “Mindsetter” ir par ticību visumam un domu enerģijas sūtīšanu tajā. Savukārt EP dzirdamās pārējās dziesmas ir par gaisīgākiem tematiem – vietu, kur grupa raksta mūziku, par dzērieniem, sievietēm un seksu”, stāsta grupas pārstāvji.

Ieraksts tapis Ādmiņu ielā, mikss tika uzticēts Kārlim Šteinmanim no “Unity Audio”, bet dziesmas masteringu veica Fabians Tormins “Plätlin Mastering” studijā Vācijā. Albuma vizuālais noformējums radīts sadarbībā ar mākslinieku Marcelo Monreal no Brazīlijas, par tā apstrādi rūpējās Raivo Balodis, bet modele ir Liene Sebre.

No 21. novembra ieraksts klausāms un pieejams bezmaksas lejupielādei grupas Bandcamp profilā, bet decembrī tas būs pieejams arī straumēšanas servisos iTunes, Spotify, Deezer un citos.

Albuma prezentācija notiks 1. decembrī Vecrīgas krogā “Aptieka”. Pasākumu papildinās grupas draugi – “DCH”.

Grupa “Future Jets” ir no Rīgas un izpilda rokmūziku mūsdienīgā skanējumā. Tās sastāvā ir mūziķi, kas iepriekš spēlējuši grupās “Omerta”, “Oghre”, “Parara”, “Harta”, un citās.

 

Be the first to comment

Leave a Reply