Grupa EVERSTATE izdod trešo singlu un laiž klajā EP

Grupa “Everstate” nodod klausītāju vērtējumam savu debijas EP (mazalbumu). Tā prezentācijas koncerts notiks Rīgā, 30. jūlijā Kalnciema kvartālā plkst. 20.00. Ieeja brīva.

Diviem mazalbuma priekšvēstnešiem – enerģiskajam singlam “Nāc līdz” un melodiskajai balādei “Ik uz soļa” – līdz ar EP iznākšanu seko arī trešais singls “Pazudusī”.

EP veido sešas kompozīcijas, kuru tapšanā piedalījušies dažādi autori, taču piecu dziesmu mūzikas autors ir grupas līderis un ģitārists Uldis Blaževičs. “Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, kādos mūziķi pašlaik spiesti darboties, esam sarūpējuši šo EP, kurā stāstām klausītājiem par savu mīlestību uz mūziku un līdzcilvēkiem, aicinām uz aizrautīgiem piedzīvojumiem un mudinām izbaudīt melodisku smago roku tā labākajās tradīcijās,” stāsta Uldis.

Singla “Pazudusī” teksta autors Gatis Zotovs par šo dziesmu stāsta: “Visi šīs pasaules uzspiestie “pareizie” un “nepareizie” lēmumi ir tikai mūsu prātā. Klausīt vai neklausīt tiem ir mūsu pašu izvēle. Pazust neprātā, protams, ir iespējams gan negatīvā, gan pozitīvā veidā – šeit stāsts noteikti ir par otro variantu. Šī dziesma ir kā aicinājums reizēm ļauties šķietamam neprātam – ļauties emocijām un ieklausīties savās sajūtās.”

Mazalbums ierakstīts Sound Division” studijā Rīgā. Tā ierakstā ir piedalījušies producents Gregs Heivers (Greg Haver), kurš pazīstams ar savu darbu pie vairākiem grupas “Manic Street Preachers” albumiem, kā arī skaņu inženieris Klints Mērfijs (Clint Murphy). To masterējis Raiens Smits (Ryan SmithSterling Sound studijā ASV.

EP ir klausāms lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, kā Spotify, u.c., kā arī tas ir

piejams tirdzniecībā Micrec interneta vietnē un tirdzniecības centra Spice veikalā. EP CD formātā un t kreklus ar grupas simboliku var iegādāties arī kontaktējoties ar grupu epastā.

Be the first to comment

Leave a Reply