Grupa EMBARK izdod gaidāmā albuma singlu “Maģija” ar videoklipu

Pašmāju mūzikas grupa “EMBARK” nākusi klajā ar savu jaunāko veikumu – dziesmu “Maģija”, kas no šodienas pieejama visās straumēšanas vietnēs. “Maģija” ir pēdējais singls pirms grupas “EMBARK” gada lielākā notikuma – debijas albuma – iznākšanas.

Tāpat kopā ar dziesmu grupa izdevusi “Maģija” videoklipu, kas pieejams YouTube. Tas ir līdz šim lielākais mūzikas videoklipa projekts, kādu grupa un tās domubiedri ir radījuši. Videoklips filmēts vairākās savdabīgās Latvijas vietās, tai skaitā Baldones sanatorijā, Lindes muižā, Vidzemes tirgū u.c.

Albumu “Kā šis vispār bija jāsaprot?” grupa sola izdot jau šomēnes – 30. maijā – kā arī aicina uz tā prezentācijas koncertu 3. jūnijā kultūras vietā “Tu jau zini kur” Tallinas ielā 10-3.

Līdzīgi kā līdz šim izdotie singli, arī gaidāmais albums solās būt ar alternatīvās mūzikas iezīmēm, ko izdaiļos roka, disko un fanka elementi.

Grupu 2019. gadā dibināja trīs draugi – vokālists Ēriks Gorda, ģitārists Matīss Priedols un bundzinieks Kaspars Markus Molls. Pusgadu vēlāk grupai pievienojās basģitārists Krišjānis Laizāns. Visi dalībnieki spēlēšanu kopā uzskata par iespēju kopīgi koncertēt un sacerēt dziesmas, kurās tiek apvienotas visu četru mūzikas gaumes jaunā, oriģinālā skanējumā.

Līdz šim “EMBARK” sevi parādījusi plašākai publikai, uzstājoties gan privātos, gan publiskos pasākumos, kā arī gaidāmajam albumam jau izdevusi tādus singlus, kā “Atpakaļ”, “Pilsēta – Paradokss” un “Sintēze”. Grupas izdoto dziesmu sarakstā vēl ir tādas atsevišķi singli, kā “Dīvainas parādības” un “Streams”. Tāpat “EMBARK” dalībnieki radījuši vairākus videoklipus, kuri pieejami YouTube.

Be the first to comment

Leave a Reply