Grupa “EMBARK” izdod debijas albumu “Kā šis vispār bija jāsaprot?”

Pašmāju mūzikas grupa “EMBARK” priecē fanus ar sava debijas albuma “Kā šis vispār bija jāsaprot?” iznākšanu. Tajā iekļauti gan grupas iepriekš izdotie singli, gan jaunas un vēl nedzirdētas dziesmas. Albums pieejams visās populārākajās straumēšanas vietnēs.

Līdzīgi kā līdz šim izdotie singli, arī gaidāmais albums ietver sevī alternatīvu orģinālmūziku latviešu valodā ar mūsdienīga ekspresionisma motīviem. Grupa par albumu :”Tas ir muzikāli daudzveidīgs stāsts, kurš nevienu klausītāju neatstās vienaldzīgu”.

Tāpat “EMBARK” aicina uz albuma prezentācijas koncertu, kas norisināsies š.g. 3. Jūnijā kultūras vietā “Tu jau zini kur” Tallinas ielā 10-3.

Plašāka informācija par koncertu, kā arī biļetes www.aula.lv – https://www.aula.lv/pasakumi/embark

Pirms “EMBARK” uz skatuves kāps pasākuma iesildītāji – grupa “The Tunes”.

Albumu “Kā šis vispār bija jāsaprot?” klātienes formātā būs iespējams dzirdēt visas vasaras garumā, grupai uzstājoties koncertos vairākās Latvijas vietās, par kuriem pakāpeniski sola izziņot.

Grupu 2019. gadā dibināja trīs draugi – vokālists Ēriks Gorda, ģitārists Matīss Priedols un bundzinieks Kaspars Markus Molls. Pusgadu vēlāk grupai pievienojās basģitārists Krišjānis Laizāns. Visi dalībnieki spēlēšanu kopā uzskata par iespēju kopīgi koncertēt un sacerēt dziesmas, kurās tiek apvienotas visu četru mūzikas gaumes jaunā, oriģinālā skanējumā.

Līdz šim “EMBARK” sevi parādījusi plašākai publikai, uzstājoties gan privātos, gan publiskos pasākumos, kā arī pirms gaidāmā albuma jau izdevusi tādus singlus, kā “Atpakaļ”, “Pilsēta – Paradokss” un “Sintēze”. Grupas izdoto dziesmu sarakstā vēl ir tādi atsevišķi singli, kā “Dīvainas parādības” un “Streams”.

Be the first to comment

Leave a Reply