Grupa “De Speakable” izdod singlu “Vērmeļvīns”

Latviešu rokgrupa “De Speakable” izdod pirmo singlu kopš pirmā albūma “Gin and Dust” izdošanas. Dziesma saucas Vērmeļvīns, kuras pamatdoma ir tāda, ka katrā no mums ir mazs velniņš, kas visu laiku mudina tam sekot līdzi un izdabāt tā iegribām. Bieži vien mēs tam paklausam un sekojam līdz brīdim, kad vairs nezinam, kas ir īsts un kas nē. Dziesma ir kā neliels stāsts par izvēlēm, šaubām un kļūdām, kuras esam pieļāvuši sekojot šiem kārdinājumiem. Kad saprotam, ko esam izdarījuši, šis velniņš smejas mums aiz muguras par kļūdu rūgto garšu.

“De Speakable” ir rokgrupa no Jelgavas/Dobeles. Tās sastāvā ir 4 jauni mūziķi – Kārlis Jansons, Dāvis Saksons, Jēkabs Narvaišs un Endijs Buķis. Grupa dibināta 2019. gada Novembrī un 2023. gadā izdeva savu debijas albūmu “Gin and Dust”.

Grupas šī brīža lielākie sasniegumi ir uzstāšanās 2023. gada “Līvi Dziesmusvētki” festivālā, “Seeburg Bikerland”, kur grupa iesildīja Ivo Fominu, kā arī dalība dažādos citos festivālos – “FoRest”, “Kreisa Kāja 2022”, Rokfestivāls “Vērte” un citi. Šobrīd grupa turpina savu darbību un gatavo jaunas dziesmas un šovu.

Be the first to comment

Leave a Reply