Grupa “Chained Bride” izdod singlu “Tev mani vajāt”

Šī gada jūnijā, pašmāju alternatīvā roka pārstāvji “Chained Bride” devās studijā, lai strādātu pie jauna muzikālā materiāla. Ņemot vērā, ka kopš grupas iepriekšējā albuma ir pagājis salīdzinoši ilgāks laiks, šķita, ka būtu īstais brīdis iepriecināt savus klausītājus un atbalstītājus ar ko pavisam svaigu. Jāuzsver arī tas, ka dziesma ir tapusi latviešu valodā, jo iepriekš, grupa savu mūziku ir pasniegusi angļu valodā. Grupas dalībnieki arī neslēpj, ka viņu arsenālā uz doto brīdi pieejamais materiāls izpaužas aptuveni divu albumu garumā, bet pie tā tiek strādāts, lai visu jaudīgāko no tā visa saliktu vienā spēcīgā “ripulī”.

Singla “Tev mani vajāt” pamatā ir stāsts par to, cik viegli ir ieslīgt rutīnā, kā rezultātā rodas dažādas emocijas, kuras laužas uz āru, bet tajā pašā laikā tiek apspiestas un neizpaustas. Lai arī, cik noguris un izsmelts katrs dažreiz justos, vienmēr ir kas tāds kas mūs dzen uz priekšu.

Dziesmas rašanās procesā nav kāds konkrēts atgadījums vai notikums, tie ir dažādi, mazi, ikdienas pieredzējumi sakrājušies vienā kopumā. Radot dziesmu, viens ir nodot savu vēstījumu klausītājiem, otrs, ne mazāk svarīgs faktors, izdarīt to tā, lai katrs no klausītājiem tajā atrastu ko savu. Miks arī uzsver, ka dažādu iemeslu dēļ, grupa uz doto brīdi ir “studijas banda”, jo aktīvi nespēlē koncertus vai nepiedalās festivālos.

Singla ieraksts, mikss un māsters veikts KS Records ierakstu studijā, Kārļa Šteinmaņa uzraudzībā. Dziesmas mūzikas autori ir Ritvars Šreibers un Kārlis Šteinmanis, teksta autors Miks Saulītis.

Be the first to comment

Leave a Reply