Grupa Blind Shapes izdod debijas EP un ielūdz uz prezentācijas koncertu

Hard rock grupa no Jelgavas „Blind Shapes” laidusi klajā debijas mini albumu „Through Space and Time”. Albumā ir iekļautas piecas kompozīcijas un tas ir pieejams visās populārākajās straumēšanas vietnēs. Visas dziesmas tika ierakstītas un to apstrāde veikta „KS Records – Unity Audio” Kārļa Šteinmaņa vadībā. Albuma dizaina autore – Arta Irbe.

Grupa „Blind Shapes” tika dibināta 2016. gadā Jelgavā un tās sastāvā ir pieci talantīgi mūziķi: Sandis Kallions (vokāls), Indars Markots (ģitāra), Artūrs Dāvis Ābele (ģitāra), Kristiāns Štokmanis (bass) un Mārtiņš Vēveris (bungas). Viņu mīlestība pret 70. un 80. gadu roku ir viegli jūtama viņu mūzikā. Grupa ir uzstājusies vairākās Latvijas pilsētās un nesen atgriezās no Lietuvas mini tūres.

5. oktobrī grupa „Blind Shapes” ielūdz uz debijas mini albuma prezentācijas koncertu Rīgā, klubā „Republika”, kurā piedalīsies alternative rock grupa no Lietuvas Bitter Roots, gothic rock / melodic metal grupas Everlust vokāliste  Kate Brown un rock grupas Laime Pilnīga vokālists Ervīns Ramiņš.

Ieeja koncertā brīva.

Be the first to comment

Leave a Reply