Grupa Bezvējš izdod video “Klaidoņi”

Spread the love

Gatavojoties aktīvai vasaras koncertu un festivālu sezonai, grupa “Bezvējš” saviem klausītājiem ir sagatavojusi jaunumu – proti, grupas jaunākajam radiosinglam “Klaidoņi” ir tapis videoklips. Šis, iespējams, ir ilgāk tapušais “Bezvēja” videoklips. Kopš idejas par klipu līdz tā pilnīgai pabeigšanai pagāja gandrīz gads, jo pēc režisora vārdiem: “Idejai ir jānobriest”.


“Klaidoņu” video režisors ir Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas pasniedzējs Aldis Kopštāls. Klaidoņu tēli, kas klipā ir spilgti atainoti ar videografikas palīdzību, video veidošanas gaitā no sākotnējās mūziķu ieceres transformējās pavisam citā vizuālā tēlā, ko mūziķi pat nebija gaidījuši. 


Kopštāls par klaidoņu tēliem izsakās šādi: “Tie atnāca, balstoties uz situāciju valstī, uz manām asociācijām, kas apkārt notiek. Un tad pēkšņi saslēdzās, ka tekstā, ko viņi dzied, ir iešifrēts tas, kas mums apkārt notiek.” 


Dziesmas “Klaidoņi” mūzikas autors ir Maris Smiltenieks, vārdu autors ir Elmars Smiltenieks, bet aranžiju ir veidojusi grupa “Bezvējš”. Dziesma ierakstīta Rīgā studijā GEM plus ar Gati Gaujenieku un Gintu Lundbergu pie pults. Grupā “Bezvējš” muzicē Maris Lukins(vokals), Māris Smiltenieks (ģitāra), Uvis Kalve (soloģitāra), Raitis Lagzdins (bass) un Kristiāns Riekstiņš (bungas).

Be the first to comment

Leave a Reply