Grupa B OPTIMIST piedāvā videoklipu dziesmai “Disko”

Foto: Grupa "B Optimist"
Foto: Grupa "B Optimist"

Šī gada janvārī grupai B OPTIMIST aprit sestais pastāvēšanas gads, un šajā sakarā grupa piedāvā vienu no leģendām par grupas rašanos, kas iemūžināta videoklipā „Disko”. Dziesma „Disko” iekļauta grupas iepriekš izdotajā minialbumā „Kopā”. Videoklipa autori: B OPTIMIST un Gatis Levins (īpašs paldies Kārlim Jansonam un Mikam Voronkovam). Dziesmas producents: Arnis Račinskis. Ieraksts veikts “Hodila records” studijā, Valmierā. Ierakstīja un miksēja Arnis Račinskis, māsterēja Andis Ansons. Mūzika un teksts: B OPTIMIST.

B OPTIMIST aicina uz tuvākajiem koncertiem:

8. februāris — ĢeoFukši 2019, klubs „DEPO”, Rīga, 21:00

21.februāris — Kafejnīca “LOKAL HOUSE”, akustiski, Rīga, 21:00

Drīzumā koncertu saraksts tiks papildināts. Jaunumiem un aktuālajiem koncertiem var sekot grupas Facebook lapā un mājaslapā.

Iepriekš grupa izdevusi pirmo vēstnesi „Otro siržu veikaliņš” no topošā trešā studijas albuma, kā arī minialbumu “Kopā” un debijas albumu „B OPTIMIST”. Līdz šim astoņām dziesmām radīti arī videoklipi. B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku latviešu valodā kopš 2013. gada. Grupa izveidota Ogres novadā, Suntažos. B OPTIMIST: Valters Levins, Roberts Levins, Linards Liepa, Roberts Lonerts.

Grupas mūzika ir dzirdama Spotify, Bandcamp, iTunes, Youtube un citās straumēšanas vietās. Šobrīd apvienība strādā pie jauna materiāla

Be the first to comment

Leave a Reply