Grupa Audiokvartāls prezentē videoklipu debijas albuma tituldziesmai “Runa nav par naudu”

Spread the love

Marta beigās, pandēmijas priekšvakarā, grupa izdeva savu debijas albumu ar nosaukumu “Runa nav par naudu”. Apkārtējās situācijas dēļ, nācās atcelt gan koncerta prezentācijas pasākumu, gan koncerttūri, tomēr šajā laikā grupa nesnauda. Tika sniegti vairāki koncerti tiešsaistē, kā arī jau pēdējā laikā klātienē un izlaisti trīs videoklipi, no kuriem kā pēdējais tiek prezentēts video dziesmai “Runa nav par naudu”, kas ir arī albuma tituldziesma.

Klipa idejas autors ir grupas solists Ivars Ozoliņš un tas tapis sadarbībā ar Andri Koemecu, ar kuru kopā veidoti arī citi grupas vizuālie darbi, kā arī foto studiju Yeko Photo Studio.  Dziesmas stāsts ir par sievieti, kurai patīk lauzt vīriešu sirdis, un gūt no tā baudu. Līdz ar to grupas dalībnieki sociālajos tīklos izveidoja akciju, aicinot sievietes iesūtīt savus attēlus, no kuriem liela daļa arī tika iekļauti videoklipā, kā bijušo draudzeņu bildes.

Līdz ar šo videoklipu, Audiokvartāls paziņo par sastāva izmaiņam. Grupā atgirežās tās pirmais bundzenieks Māris Skrodis, aizstājot līdz šim jau tautās iemīļoto Ludvigu Lielausu, kurš personisko apstākļu dēļ pārceļās uz dzīvi ārpus valsts. “Sakām milzīgu paldies Ludvigam, par ieguldījumu grupas darbībā, debijas albumā un arī mūsu personiskajās un profesionālajās izaugsmēs. Kopa ar viņu beidzot īstenojām sapni par albmu, kā arī atradām to īsto muzikālo virzienu, kurā strādāt. Turpināsim iesākto un cerams viņu nepievilsim,” stāsta brāļi Ozoliņi. Zīmīgi, ka “Runa nav par naudu” videoklipā parādās abi bundzeniki, tādā veidā ierāmējot šo svarīgo notikumu vēstures grāmatās.

Be the first to comment

Leave a Reply