Grupa “Ārpilsētas Sakars” aicina uz koncertu Liepājā

19. decembrī kultūras namā “Wiktorija” notiks indie rock mūzikas grupas “Ārpilsētas  Sakars” pirmais koncerts Liepājā.

“Ārpilsētas Sakars” ir indie rock mūzikas grupa no Jūrmalas. Sākotnēji tās dalībnieki apvienojušies, lai ar kopīgu priekšnesumu uzstātos skolas talantu vakarā. Saprotot, ka labi jūtas kopā uz skatuves un mūzikā, izveidota grupa “The Out of Town Strange” jeb “Ārpilsētas Sakars”. Nepilna gada laikā viņi ne tikai spēlējuši vairākus solo koncertus, uzstājušies dažādos pasākumos Rīgā, Jūrmalā, Lubānā, Kolkā, bet arī sākuši darbu pie pirmā albuma. Koncertos “Ārpilsētas Sakars” izpilda gan pašu radītās kompozīcijas, gan tādu zināmu izpildītāju dziesmas kā „Mumford and Sons” un John Mayer. Grupas sastāvā darbojas četri mūziķi: Ints Mūrnieks (taustiņi/balss), Kristers Leitis (bass), Reinis Hanzovskis (ģitāra) un Renārs Hincenbergs (bungas).

Septembra sākumā iznāca arī grupas debijas singls “I Might”, par kuru paši mūziķi saka tā: “Dziesma ir par vasaru. Par mīlētājiem un sapņotājiem. Siltiem vakariem un persiku krāsas saulrietiem, īsajām naktīm. Kad neesi pārliecināts par savām jūtām – patiesas vai īslaicīgi radušās vakara burvības iespaidā”. Romantiskas, pārdomu pilnas un jaudīgas dziesmas – tāda ir grupas “Ārpilsētas Sakars” radītā mūzika.

Viņu sarakstītā mūzika un izpildītās dziesmas spēj aizraut ne tikai jauniešus, bet arī  pieaugušos un pat mazākos koncerta apmeklētājus. Tādēļ ikviens ir aicināts apmeklēt grupas “Ārpilsētas Sakars” pirmo koncertu Liepājā, kurā varēs iepazīties ar pašiem mūziķiem un viņu radīto mūziku.

Koncerts notiks ceturtdien, 19. decembrī, pl.20:00 k/n “Wiktorija”, Graudu ielā 36/38.

Ieejas maksa: 3,00 EUR

Be the first to comment

Leave a Reply