Grupa “Amnezia” izdod debijas singlu “Palladium”

Grupa izveidota BJMK Rokskolā, Jelgavā, kur apvienojušies jaunieši no Rīgas un Jelgavas. Pirmā oriģinālkompozīcija ar nosaukumu “Palladium” ierakstīta “KS Records – Unity Audio” Kārļa Šteinmaņa vadībā. Nedefinējot precīzu dziesmas nozīmi un grupas spēlēšanas stilu, grupa ļaujas katra klausītāja personīgai interpretācijai un sev atstāj vietu muzikālai eksperimentēšanai.

“Tekstuāli izvēlējāmies dziesmai apslēptu stāstu, kas nav tiešā veidā un momentāli izprotams, lai piesaistītu klausītāju, liktu tam aizdomāties un ļautu piešķirt personīgu skatījumu” komentē grupa.

Grupas sastāvā darbojas Sāra Vintere (vokāls), Linda Borisova (bekvokāls), Sandis Kallions (ģitāra), Matīss Klāvs Endzelis (ģitāra), Kristiāna Matisa (basģitāra) un Ksenija Petrova (bungas). Debijas singls pieejams interneta vietnē Youtube, drīzumā arī lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs – Spotify, Deezer, Apple music utt. Grupas jaunumiem var sekot līdzi sociālo tīklu vietnēs – Facebook (Amneziaofficial) un Instagram (@amneziaofficial)

Be the first to comment

Leave a Reply