Gotiskā roka grupa Everlust izdod video “Alone”

FOTO: Inese Eseni

Gotiskā roka grupa „Everlust” no Rīgas laidusi klajā jaunu video dziesmai „Alone”, kura ir iekļauta albumā „Diary of Existence”. Albums iznāca šogad vasaras sākumā. Mūzikas autors – Vladislavs Pūcēns, teksta autori – Vladislavs Pūcēns un Keita Brauna. Video filmēja un apstrādāja Konstantīns Kaļiņins. Dziesma ierakstīta un apstrādāta „Titans LAB Recording Studio” Ferarā, Itālijā (Ricardo Daga).

Grupa „Everlust” par dziesmu un video “Alone”: “Dziesma ir par eksistenciālu krīzi, kad cilvēks apjauš, ka viņš ir tikai mazs mirklis šajā laikā. Šī dziesma ir arī par neatbildētām jūtām – nekas nesāp tik ļoti, kā tas, kad cilvēks, kuru tu mīli un alksti pēc viņa uzmanības, tevi ignorē. Mūsu video stāstā ir skaidri redzams, cik šīs sajūtas var būt destruktīvas.
Ar šo video vēlamies pateikties visiem mūsu faniem un novēlēt Ziemassvētkus pavadīt kopā ar mīļajiem un nekad nejusties un nebūt vieniem. Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu! Jūsu, Everlust”

„Everlust” ir grupa no Rīgas, kas spēlē melanholisku mūziku, balansejot starp gotisko roku un melodisko metālu, iedvesmojoties no tādiem žanra pārstāvjiem kā „Theatre of Tragedy”, „Draconian”, „Sentenced”, „Lacuna Coil”, „Paradise Lost”, „HIM”. Grupa aktīvi darbojas no 2014. gada, ir sniegti daudz koncerti gan Latvijā, gan Lietuvā. 2017. gadā grupa pašu spēkiem izdeva pirmo albumu “Hurts to Live”. Dziesmas ir pārsvarā par mīlestību, attiecībām, šķiršanos, pārdzīvojumiem un pārdomām par dzīvi ar romantisku, dažkārt traģisku un reizēm filozofisku skatījumu.

2020. gada februārī „Everlust” parakstīja līgumu ar ierakstu kompāniju „Wormholedeath” no Itālijas. Albuma „Diary Of Existence” ieraksta process notika „Titans Lab Studio” Ferarā, Itālijā, kurā grupa strādāja kopā ar albuma producentiem Carlo Bellotti un Ricardo Daga.

Be the first to comment

Leave a Reply