Gotiskā roka grupa EVERLUST izdod jaunu singlu un teksta video

Gotiskā roka grupa „Everlust” no Rīgas laidusi klajā jaunu dziesmu un teksta video „Land Of Dreams”, kura būs iekļauta jaunajā albumā „Diary of Existence”. Mūzikas autori – Vladislavs Pūcēns un Keita Brauna, teksta autors – Maksims Rekšņa. Video filmēja un apstrādāja Aleksandrs Šaņģins un Konstantīns Kaļiņins. Dziesma ierakstīta un apstrādāta „Titans LAB Recording Studio” Ferarā, Itālijā (Ricardo Daga).

Grupa par jauno singlu: “Dziesma „Land Of Dreams” ir par sajūtām, kad esi gatavs upurēties mīļotā labā, kad vēlies padarīt šo cilvēku laimīgu tik ļoti, ka neraizējies par savu paša laimi. Tomēr, kad tas ir izdarīts, tu jūties iztukšots, un šī nasta ir kļuvusi par smagu.”

„Everlust” ir grupa no Rīgas, kas spēlē melanholisku mūziku, balansejot starp gotisko roku un melodisko metālu, iedvesmojoties no tādiem žanra pārstāvjiem kā „Theatre of Tragedy”, „Draconian”, „Sentenced”, „Lacuna Coil”, „Paradise Lost”, „HIM”. Grupa aktīvi darbojas no 2014. gada, ir sniegti daudz koncerti gan Latvijā, gan Lietuvā. 2017. gadā grupa pašu spēkiem izdeva pirmo albumu “Hurts to Live”. Dziesmas ir pārsvarā par mīlestību, attiecībām, šķiršanos, pārdzīvojumiem un pārdomām par dzīvi ar romantisku, dažkārt traģisku un reizēm filozofisku skatījumu.

  1. gada februārī „Everlust” parakstīja līgumu ar ierakstu kompāniju „Wormholedeath” no Itālijas. Jaunā albuma „Diary Of Existence” ieraksta process notika „Titans Lab Studio” Ferarā, Itālijā, kurā grupa strādāja kopā ar albuma producentiem Carlo Bellotti un Ricardo Daga.

Jaunais albums „Diary of Existence” būs pieejams digitāli jau 7. maijā visās mūzikas straumēšanas vietnēs, bet mazliet vēlāk tas būs pieejams arī CD formātā.

Be the first to comment

Leave a Reply