Gotiskā roka grupa EVERLUST izdod albumu “Diary of Existence”

FOTO: Inese Eseni

Gotiskā roka grupa EVERLUST no Rīgas laidusi klajā savu otro studijas albumu „Diary of Existence”. Albums ir pieejams visās mūzikas straumēšanas vietnēs, bet 25. jūnijā  tas būs pieejams CD formātā.

2020. gada februārī EVERLUST parakstīja līgumu ar ierakstu kompāniju „Wormholedeath” no Itālijas.  Jaunā  albuma „Diary Of Existence” ieraksta process notika „Titans Lab Studio” Ferarā, Itālijā, kurā grupa strādāja kopā ar  albuma producentiem Carlo Bellotti un Ricardo Daga.

Albumā ir iekļautas 11 dziesmas, kas katra ir kā atsevišķs ieraksts  dienasgrāmatā un apraksta dienasgrāmatas rakstītāja tā brīža sajūtas. „Land of Dreams”, “I Never Was” and “Alone” – sirdi plosošas balādes par vientulību un neatbildētu mīlestību, mazliet mistiskā „Despair”, kas piepildīta ar apātiskākām izjūtām. Filozofiskā dziesma “Running”, kura ir par to, ka atrodies viens ar savām problēmām pūlī, kā arī par bēgšanu no sevis, dziesma „Everlust” par iekāri un bipolārā „Destroyer”. Albumā ir iekļauta arī slavenās Sema Smita dziesmas “Writings on the Wall” versija un dueta dziesma „Entwined”, kas tapa sadarbībā ar somu grupas LAMORI solistu Matiasu Juseliusu. Tā ir romantiska balāde par neveselīgām attiecībām.

EVERLUST ir grupa no Rīgas, kas spēlē melanholisku mūziku, balansejot starp gotisko roku un melodisko metālu, iedvesmojoties no tādiem žanra pārstāvjiem kā „Theatre of Tragedy”, „Draconian”, „Sentenced”, „Lacuna Coil”, „Paradise Lost”, „HIM”. Grupa aktīvi darbojas no 2014. gada, ir sniegti daudz koncerti gan Latvijā, gan Lietuvā.  2017. gadā grupa pašu spēkiem izdeva pirmo albumu “Hurts to Live”. Dziesmas ir pārsvarā par mīlestību, attiecībām, šķiršanos, pārdzīvojumiem un pārdomām par dzīvi ar romantisku, dažkārt traģisku un reizēm filozofisku skatījumu.

Be the first to comment

Leave a Reply