GOGOL BORDELLO atgriežas koncertzālē PALLADIUM

FOTO: Dan Efram

Publikas iemīļotā un jau atzinīgi novērtētā čigānu pankroka apvienība Gogol Bordello savas jaunākās koncertturnejas “Roaring 2020s” ietvaros nākamā gada 13. jūnijā atgriezīsies koncertzālē Palladium. Koncerts, kurš neliks vilties – ikviens mūzikas apskatnieks ir pārliecināts, ka Gogol Bordello ir grupa, kas, kaut reizi redzēta klātienē, neatstāj vienaldzīgos. Biļetes uz koncertu koncertzālē Palladium jau no šodienas iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

Gogol Bordello atpazīstamību un globāla mēroga atzinību ieguvuši pateicoties savam ekstravagantajam skatuves tēlam, enerģētiski piesātinātajai mūzikai un teatrālajiem koncertšoviem. Gogol Bordello spēj apvienot Austrumeiropas noskaņas ar klasisko pankroku, kas noved pie pašas mežonīgākās uzstāšanās, kādu vien var iedomāties.

Gluži kā multikulturālisma manifestācija – grupa dibināta Amerikā, tās līderis un iedvesmotājs ir dzimis Ukrainā un pārējo grupas apvienību sastāda pārstāvji no Krievijas, Baltkrievijas, Etiopijas, Ekvadoras, kuri par savu dzīvesveidu uzskata pankroku, savukārt muzikāli dod priekšroku čigānu pankroka apvienojumam kopā ar dažādiem mūzikas žanriem, tostarp metālu, repu, flamenko un pat regeju. Līdz ar grupai raksturīgo multikulturālismu un paturot prātā, ka grupas pārstāvji nāk no valstīm, kurās dominē visai sarežģīta iekšējās politikas situācija, tie caur sevis radīto mūziku un saviem priekšnesumiem cenšas norobežoties no pasaulē valdošā haosa un neapzināti rada no kultūras kontekstiem un politiskajiem aspektiem brīvu telpu, kurā mīt vien ekspresīvā, enerģiskā un iesaistošā Gogol Bordello mūzika.

Nepazaudējot apvienības tik raksturīgo skanējumu savas muzikālās darbības laikā Gogol Bordello ir nospēlējuši jau tūkstošiem koncertu, izdevuši desmit albumus, filmējušies vairākās augsti novērtētās filmās un uzstājušies pasaules lielākajos festivālos, tostarp Coachella, Glastonbury, Bonnaroo, Lollapalooza, Roskilde, Rock am Ring, Reading & Leeds u.c.

Biļetes uz 13. jūnija Gogol Bordello koncertu koncertzālē Palladium iespējams iegādāties jau no šodienas “Biļešu Serviss” tīklā.

Be the first to comment

Leave a Reply