Ģitārists Edgars Rubenis aicina uz albuma atvēršanas koncertu

Ģitārists Edgars Rubenis publicē ierakstu Sea Unbound un izziņo albuma atvēršanas koncertu             Ģertūdes Ielas teātrī.

Edgars Rubenis plašāk zināms kā eksprimentālās rokgrupas „Mona De Bo” dalībnieks, mūsdienās uzstājas kā solo mūziķis, pamatā izteikti minimālas elektroakustiskās mūzikas žanrā, kurā ielavās arī ragtime, blues motīvi.

Jaunajā albumā, kurš ir triloģijas Pains And Boogies otrā sērija, ir apkopoti 8 skaņdarbi solo akustiskajai ģitārai. Komponēti kopš 2020. gada pavasara, šie skaņdarbi tika ierakstīti divu vakaru gaitā pagājušā gada oktobrī.

Pains And Boogies ietvaros Rubenis raksta un izpilda šķietami veci skanošu, bet pilnībā jaunu mūziku, kuras kodolā ir dialogs ar metāla stīgu ģitāras finger-picking tradīcijām, it sevišķi to izpausmēm agrīnā blūza un regtaima formās.

Sea Unbound seko pagājušogad publicētajam albumam Slow Lightning un to publicē Hāgā bāzētā izdevniecība dis ce que. Ieraksts ir izdots šī gada 17. martā un pieejams kasetes un lejuplādes formātos, kā arī straumēšanai internetā.

Albuma atvēršanas koncerts notiks sestdien, 6. maijā, Ģertrūdes Ielas Teātrī, Rīgā.

Edgars Rubenis ilgāku laika posmu dzīvojis Nīderlandē, lielāko daļu laika veltot studijām Hāgā, paretam palutinot cienītājus ar koncertiem Rīgā. 

Koncertā izskanēs skaņdarbi gan no jaunā albuma, gan iepriekš jau publiskoti skaņdarbi.

Vairak informācijas un biļetes iepriekšpārdošanā https://git.lv/lv/events/view-public/949

Be the first to comment

Leave a Reply