Fools On Parade publicē dziesmas “Lucid” video

Spread the love

Jaunā pašmāju rokgrupa “Fools on Parade” 6. decembrī publicējusi videoklipu dziesmai “Lucid” no sava debijas albuma “Hometown Stories”, kas klausītājiem tika nodots šī gada vasarā.

Sapņi un mērķi, vēlme būt mīlētiem, liela informācijas apjoma patēriņš un iekšējais dialogs ar sevi ir Lucid video gavlenie vēstijuma motīvi. Dziesmas tekstā ir stāstīts par personas realitātes apziņu, taču nespēju ietekmēt to sev labvēlīgajā virzienā, jo zūd robeža starp sapni un realitāti.

Videoklips tapis bufetē – picērijā “Ansamblis” un tā tapšanā piedalījās Aleksandra Vdovenko, un Mārtiņš Cēsnieks.

Grupa “Fools on Parade” sastāv no četriem jauniešiem – Niks Velmeris (vokāls/ģitāra), Tomass Artūrs Klintsons (solo ģitāra/back vokāls), Edgars Kučiks (bungas/back vokāls) un Ralfs Kalniņš (basģitāra/back vokāls). Vasarā izdoto debijas albumu “Hometown Stories” puiši ierakstījuši pašizveidotā studijā Ropažos, kur ikdienā pavada laiku mēģinājumos un arī ieraksta jaunas dziesmas. Grupa bieži uzstājas dažādos Latvijas klubos un ir uzstājusies tādos festivālos, kā “Summer Sound”, “Bauska TasTe” un “Playground Festival”. Aktuālo informāciju par grupas ikdienu un tuvākajiem koncertiem meklē grupas Facebook un Instagram sociālo tīklu platformās.

Be the first to comment

Leave a Reply