Fools on Parade izdod video “Fo Fools”

6. Novembrī  Latviešu rokgrupa “Fools on Parade” laidusi klajā video klipu dziesmai “Fo Fools”, kura ir grupas debijas albuma “Hometown stories” pirmā dziesma.

Dziesma “Fo Fools” ir stāsts par nogurumu, vienotību, empātiju pret sev līdzīgajiem, pārdzīvojumiem un cerību. Video klips tika veidots kā vizuāls attēlojums dziesmai un  stāsta par rutīnas nomākto cilvēku, kura ikdiena ir līdz vājprātam,  nemainīgi vienāda. Agri rīti, monotons darbs, bezmērķīga cīņa ar ikdienu un garīgu nogurumu.

Video klipa filmēšana notika klubā “Depo”, kas ir ļoti atzīts un populārs jauno censoņu vidū. Klubs ir nozīmīgs arī “Fools on Parade”  dalībniekiem, jo te notika grupas pirmie koncerti, kas ir varens “startaps” jaunai, nevienam nepazīstamai grupai.

Puiši veidoja video klipu sadarbojoties ar Gustavu Koleci, kurš ir arī grupas vizuālo materiālu veidotājs.

Grupa sastāv no 4 puišiem – Niks Velmeris (solists, ģitāra), Tomass Artūrs Klintsons (solo ģitāra, back vokāls), Edgars Kučiks (Bungas, Back vokāls), Ralfs Kalniņš (Basģitāra, back vokāls). Grupa pastāv jau 3 gadus un tās pastāvēšanas laikā puiši ir bijuši vairākkārtēji SWH raidījuma “Priekšnams” laureāti. FoP arī ir izveidojuši paši savu ierakstu studiju viņu mājas pilsētā Ropaži, kurā arī tapa liela daļa no albumā dzirdamajiem ierakstiem.

Be the first to comment

Leave a Reply