Februārī Rīgā viesosies 90.gadu smagas mūzikas leģenda Hed P.E.

Svētdien, 10.februarī klubā Melnā Piektdiena uzstāsies 90.gadu rapcore apvienība – Hed P.E.

Hep P.E. ir zināma dēļ mīlestības pret dažādu žanru sajaukumu dziesmās ietverot – gangsta rap, reggae un punk (G-punk) žanrus.

Tiek uzskatīts, ka Head P.E. žanru jaukšana ir iedvesmojusi rap rock un nu-metal žanrus. Hed P.E. paši sevi sauc par punk rock grupu, kura izmanto rap elementus un dažādus vokāla paņēmienus – melodiska dziedāšana, skrīms un grouls.

1995.gadā mūziķi bez jebkādiem investoriem ierakstīja EP «Church of Realities» un jau 1997.gadā jau iznāca pilnformāta grupas albums – „Head P.E.” Par vislabāko uzskata 2000 g. disku «Broke» (Jive Records). Šeit bija daudz eksperimentu ar hip-hop žanru. Dziesmā «Feel Good» tapšanā piedalījās Serj Tankian no «System of a down» un Morgan Landers no «Kittie». Pirmājam singlam – «Bartender» bija arī nofilmēts video, kuru rādīja MTV, bet publiku šis singls neuzrunāja.

2005.gadā , pēc sastāva maiņas grupas parādās un žurnāla «Origivation Magazine» vāka un noslēdza līgumu ar Surburban Noize Records. 2006.gadā iznāca albums «Back 2 Base X». Tālāk sekoja tūre Rietumeiropā, turklāt Amerikā mūziķi spēlēja Papa Roach tūres ietvaros.

Kopumā izlaisti vēl seši albumi: CD Insomnia (2007), «The D.I.Y. Guys!» (2008), «New World Orphans» (2009), «Truth Rising» (2010), Evolution (2014) un Forever! (2016).

Grupas sastāvs: vokāls – Džareds Gomes, ģitāra – D.J.Blackard, basa-ģitāra – Kurts Blankenšips, bungas – Džaremaja Stratons.

Koncerta sākums plkst.20.00, biļetes iespējams iegādāties vietnē ticketshop.lv.

Be the first to comment

Leave a Reply