Februārī notiks ikgadējais Latvijas panku koncerts “Sid Vicious Day”

Šogad, 3. februārī ar vērienīgu Latvijas pankroka grupu koncertu klubā “DEPO” tiks atzīmēta starptautiskā panku diena! Zināma arī kā “Sida diena”, jau vairāk kā 20 gadus panku svētki tiek svinēti katra gada 2. februārim vistuvākajā piektdienā un tieši klubā “DEPO”.

Šogad “Sida dienas” koncertā uzstāsies grupas, kas nu jau tradicionāli ir šī ikgadējā pasākuma repertuārā – “Inokentijs Mārpls”, “All Day Long” un “PND”, kā arī bandas, kuras panku dienas parādi pagodina pirmo reizi: “Defekts”, “HazyHead” un “KuusBārdis”. Sagadīšanās pēc “PND” tieši šajā dienā svin savu dzimšanas dienu, kas šogad būs pusapaļa – jau divdesmitpiektā.

2. februāris ir bēdīgi slavenā panka – leģendārās grupas “Sex Pistols” basģitārista Sida Višesa (Sid Vicious) miršanas diena.  Kaut kādā veidā kādam ienāca prātā, ka tieši šajā dienā ik gadu ir jātaisa koncerts un tā tas tiek turpināts jau no pagājušā gadsimta.

Koncertā ierasti notiek subkultūrai atbilstošas tradicionālās izklaides: grupu uzstāšanās, dejas, 17 dažādi veidi lētāko alu, un tā tālāk. “Vārdu sakot – dejas, brīvi, dzīvi, kopā visi pozitīvi!”, par “Sid Vicious Day” saka “PND” solists Pavasars.

Klubs “DEPO” atrodas Vecrīgā, Vaļņu ielā 32. Koncerta sākums plkst. 21:00

Be the first to comment

Leave a Reply