EVERLUST izziņo albuma izdošanas datumu

FOTO: Inese Eseni

Gotiskā roka grupa EVERLUST no Latvijas izziņo publicēšanas datumu savam jaunajam, otrajam studijas albumam „Diary of Existence”. Albums digitāli būs pieejams 7. maijā visās mūzikas straumēšanas vietnēs, bet mazliet vēlāk tas būs pieejams arī CD formātā.

2020. gada februārī EVERLUST parakstīja līgumu ar ierakstu kompāniju „Wormholedeath” no Itālijas.  Jaunā  albuma „Diary Of Existence” ieraksta process notika „Titans Lab Studio” Ferarā, Itālijā, kurā grupa strādāja kopā ar  albuma producentiem Carlo Bellotti un Ricardo Daga.

Albumā iekļautas 11 dziesmas, kas katra ir kā atsevišķs ieraksts  dienasgrāmatā un apraksta dienasgrāmatas rakstītāja tā brīža sajūtas. „Land of Dreams”, “I Never Was” and “Alone” – sirdi plosošas balādes par vientulību un neatbildētu mīlestību, mazliet mistiskā „Despair”, kas piepildīta ar apātiskākām izjūtām. Filozofiskā dziesma “Running”, kura ir par to, ka atrodies viens ar savām problēmām pūlī, kā arī par bēgšanu no sevis, dziesma „Everlust” par iekāri un bipolārā „Destroyer”. Albumā ir iekļauta arī slavenās Sema Smita dziesmas “Writings on the Wall” versija un dueta dziesma „Entwined”, kas tapa sadarbībā ar somu grupas LAMORI solistu Matiasu Juseliusu. Tā ir romantiska balāde par neveselīgām attiecībām.

EVERLUST par savu jauno albumu: “Katra no šīm dziesmām ir kā stāsti par mūsu sajūtām,  vienlaikus pārdzīvojot dažādas sarežģītas dzīves situācijas un pārvarot tās. Mēs ceram, ka šīs dziesmas palīdzēs mūsu klausītājiem, kuri sastopas ar tādām pašām problēmām.”

EVERLUST ir grupa no Rīgas, kas spēlē melanholisku mūziku, balansejot starp gotisko roku un melodisko metālu, iedvesmojoties no tādiem žanra pārstāvjiem kā „Theatre of Tragedy”, „Draconian”, „Sentenced”, „Lacuna Coil”, „Paradise Lost”, „HIM”. Grupa aktīvi darbojas no 2014. gada, ir sniegti daudz koncerti gan Latvijā, gan Lietuvā.  2017. gadā grupa pašu spēkiem izdeva pirmo albumu “Hurts to Live”. Dziesmas ir pārsvarā par mīlestību, attiecībām, šķiršanos, pārdzīvojumiem un pārdomām par dzīvi ar romantisku, dažkārt traģisku un reizēm filozofisku skatījumu.

Be the first to comment

Leave a Reply