“Eschatos” laiž klajā savu jaunāko EP ierakstu “MÆRE”

Eschatos - MÆRE | Publicitātes attēls
Eschatos - MÆRE | Publicitātes attēls
Spread the love
Eschatos - MÆRE | Publicitātes attēls
Eschatos – MÆRE | Publicitātes attēls

Minialbumā “MÆRE” apkopotas divas dziesmas “Luminary Eye Against the Sky” un “The Night of the White Devil (Part I, II & III)”, kuru kopgarums ir mazliet vairāk kā 23 minūtes. Ieraksts tapis Latvijā, “Hodila Records” un “Eschatos” studijās, to miksējis Mārtiņš Platais un “UxCx Productions”, bet masterēšanu veicis atzītais zviedru smagās mūzikas producents Dens Svano. Tā tapšanā piedalījies arī perkusionists un grupu “Omerta” un “Afroambient” dalībnieks Einārs Latiševs, savukārt albuma vizuālo noformējumu veidojusi franču māksliniece Vita Ivantcha. Dziesmai “Luminary Eye Against the Sky” drīzumā gaidāms arī videoklips, kurā galveno lomu tēlo aktieris Juris Strenga.

Grupa "Eschatos" | Foto: Lauris Aizupietis
Grupa “Eschatos” | Foto: Lauris Aizupietis

Jaunais albums pieejams visos populārākajos straumēšanas servisos, kā arī vietnē Bandcamp.
eschatoslv.bandcamp.com

“Eschatos” darbojas Kristiāna Kārkliņa – vokāls, Edgars Gultnieks – ģitāra, Mārtiņš Platais – ģitāra, Tomass Beķeris – bass, Edvards Percevs – bungas, Marko Rass – bungas.

Grupa izveidota 2012. gadā un līdz šim izdevusi 2 albumus – “Hierophanies” (2013) un “The Grand Noir” (2015), ko augsti novērtējuši tādi pasaulē pazīstami smagās mūzikas portāli un blogi kā “Decibel magazine”, “Angry Metal Guy”, “Distorted Sound Magazine” un citi. Albums “The Grand Noir” sadarbībā ar ASV ierakstu izdevniecību izdots arī vinila formātā.

Albuma “MÆRE” prezentācija notiks ceturtdien, 14. decembrī, Ģertrūdes ielas teātrī. Kā īpašie viesi uzstāsies grupa “das sonntags legions”, kurā apvienojušies dalībnieki no tādām grupām kā “Soundarcade”, “Tesa”, “Inokentijs Mārpls” un citām.

Durvis plkst. 19:00, koncerta sākums plkst. 19:45.

Biļetes nopērkamas ticketshop.lv

Be the first to comment

Leave a Reply