Eksperimentālās mūzikas grupa The Eternal Witness izdod jaunu singlu “Spēlmanis” un izziņo pavasarī gaidāmu albumu

Dziesma ‘’Spēlmanis’’ seko grupas muzikālajai attīstībai, sniedzot klausītājiem dziļi atmosfērisku, taču melodisku un tehniski sarežģītu kompozīciju. ‘’Spēlmanis’’ ir jau trešais singls no izziņotā albuma, kas gaidāms jau šajā pavasarī.

‘’The Eternal Witness’’ ir profesionālu mākslinieku Viktora Janeka (bungas) un Dāvida Kārļa (ģitāra) projekts, kurš ticis izveidots 2019. gadā. Pērn grupa izdevusi savu debijas albumu ‘’The Eternal Witness’’, kas guvis atzinību starptautiski un atskaņots arī BBC Radio.

‘’Apvienības nosaukums ir atsauce uz spēku, klātbūtni, kas vienmēr ir, un bijis klāt mūsos visos. Tā sajūta, lai kas arī notiktu, ka neesi viens un vienmēr kāds ir ar Tevi.’’ – projektu skaidro paši mūziķi. ‘’The Eternal Witness’’ muzikāli apvieno tehniskus džeza ritmus un melodiju struktūras ar laikmetīgām noskaņām. Tādējādi mūziķi radījuši modernu džeza rokmūzikas un ambient elektroniskās mūzikas skanējuma apvienojumu. Paši mākslinieki, smejoties par mūzikas žanru robežām savu skanējumu sauc par post-kaut ko (post-something).

            ‘’Spēlmanis’’, kā arī iepriekšējie albuma vēstneši ‘’Throb’’ un ‘’Storm’’  pieejami visos straumēšanas servisos. Seko līdz jaunumiem par grupas radošo darbību tās sociālajos portālos – ttps://linktr.ee/theternalwitness  

Be the first to comment

Leave a Reply