Eksperimentālās mūzikas grupa The Eternal Witness izdod jaunu singlu “Esi”

Dziesma ‘’Esi’’ seko grupas muzikālajai attīstībai, sniedzot klausītājiem dziļi atmosfērisku, melodisku un elektroniskās mūzikas elementiem vienotu kompozīciju. Netipiski grupas iepriekšējiem skaņdarbiem mūzikā iezīmējas vokāls latviešu valodā.  ‘’Esi’’ ir pirmais singls, kurš tapis pēc izziņotā albuma, kas tika pabeigts šovasar.

‘’The Eternal Witness’’ ir profesionālu mākslinieku Viktora Janeka (bungas) un Dāvida Kārļa (ģitāra/vokāls) projekts, kurš ticis izveidots 2019. gadā. Pērn grupa izdevusi savu debijas albumu ‘’The Eternal Witness’’, kas guvis atzinību starptautiski un atskaņots arī BBC Radio. Šovasar grupa noslēdza singlu apkopojumu ‘’Swell’’, kurš izlaists digitāli visās mūzikas platformās.

‘’Apvienības nosaukums ir atsauce uz spēku, klātbūtni, kas vienmēr ir, un bijis klāt mūsos visos. Tā sajūta, lai kas arī notiktu, ka neesi viens un vienmēr kāds ir ar Tevi.’’ – projektu skaidro paši mūziķi.

 ‘’Esi’’, kā arī iepriekšējie albuma skaņdarbi ir pieejami visos straumēšanas servisos. Seko līdz jaunumiem par grupas radošo darbību tās sociālajos portālos – ttps://linktr.ee/theternalwitness  

Be the first to comment

Leave a Reply