Dzīves krāsainība postrokā – Saldus duetam Tempus jauns albums

Spread the love

Tempus ir pašmāju instrumentālās rokmūzikas grupa, kas dibināta 2013. gadā. Grupa pārsvarā darbojas post roka žanrā un papildina skanējumu no dažādiem citem žanriem.

Grupas kontā līdz šim ir trīs albumi: “The Future Is Not For Us To See” (2015), “Hymn For The Courageous” (2017) un “Daba” (2020) .

Tepmpus daiļrade atzinīgi novērtēta arī ārpus Latvijas robežām – pateicoties grupas centībai, plašāku popularitāti viņi guvuši, sadarbojoties ar mūzikas entuziastu apvienībām „worldhaspstrock” un „wherepostrockdwells”. Šīs apvienības specializējas dažādu valstu post roka un līdzvērtīgu žanru populrizēšanā.

Grupa jeb duets no Saldus, kurā darbojas ģitārists Nauris Zeltiņš un bundzinieks Lauris Polis, šogad izdos savu ceturto albumu – „Vida Colorida”.

Jaunākais albums „Vida Colorida” ierakstīts kopā ar Kārli Šteinmani “KS Records” studijā.

Grupas vizītkarte ir katra albuma konceptuālās vadlīnijas – šī albuma tematika aicina novērtēt dzīves krāsas aspektus, krāšņumu, netendējoties tikai uz monotono.

Šoreiz albumā piedalās arī vairāki viesmākslinieki no Latvijas un ārpus tās.

Grupa sola, ka šajā albumā varēs sadzirdēt gan iepriekšējo albumu noskaņas, gan ko pilnīgi jaunu – skanējuma ziņā tas joprojām ir apcerīgs post roks, kas balansē skanējuma smagnējumā un skaņdarbu struktūrās.

‘’White Lie’’ ir Tempus pirmais singls no gaidāmā albuma. Dziesma ieskicē grupas nākotnes muzikālo un stilistisko virzienu. Video dziesmai tapis sadarbībā ar performances mākslinieci Elzu Zīverti. Albuma vāciņa autore ir Karolina Matyjaszkowicz – ilustratore no Polijas.

Albuma atvēršana sestdien, 9. septembrī, Vagonu Zālē, kopā ar igauņu postroka kolēģiem – grupu „Wolfredt” .

Be the first to comment

Leave a Reply