Dziesmā apvienojas grupa Jānis Irbe un Juris Lasinksis

Spread the love

Dziesma “Daudz pamestas domas” ir no Jāņa Irbes debijas labuma “Kas aizņēmis mūsu prātus”, kas iznāca 2019. gada 27. augustā.

Dziesma ir grupas un Jura Lasinka (Zig Zag) kopdarbs. Mūzikas un teksta autors Jānis Irbe. Par elektrisko ģitāru skanējumu jāpateicas Jānim Dubavam un par taustiņu – Patrisam Valdemāram. Dziesmu iedziedājuši Jānis Irbe, Juris Lasinskis un Jānis Dubavs. Basģitāra un bungu mašīna – Jānis Irbe.

Dziesma ir veltīta Jāņa vectēvam Arnoldam Irbem. Teksts balstīts uz Jāņa atmiņām. Jānis atceras: “Ar vectēvu mēdzām sēdēt aiz mājas uz soliņa, viņš runāja par aiziešanu…, bet es vēlējos kaut mēs vēl varētu runāt ilgāk…”. Arnolds pašmācības ceļā bija apguvis Akordeonu un nepazīdams notis, spēja lieliski spēlēt pēc dzirdes. Viņš arī Jāni reiz ievadīja mūzikā, uzdāvinādams Akordeonu.

Pirmo reizi šī dziesma izskanēja Mūzikas un Mākslas festivālā “Bildes” 2018. Pēc veiksmīgas sadarbības ar Juri Lasinski, grupa piedāvāja arī viņam piedalīties ierakstā. Un tā kopīgi tika iedziedāta šī dziesma.

Dziesma ierakstīta studijā “Skan”, miksējis Jānis Dubavs, bet par gala skaņas apstrādi jāpateicas Gintam Solam.

Dziesmu noklausīties var Jūsu iemīļotākajā mūzikas straumēšanas servisā, piemēram, Spotify, Apple Music, Deezer u.c., kā arī iegādājoties to CD formātā kādā no Rīgas mūzikas veikaliem.

Be the first to comment

Leave a Reply