Deodium aicina uz albuma “Maldupe” prezentācijas koncertu

Spread the love

Deodium ir blackened death metāla apvienība 4 vīru sastāvā, kuras dziesmas skan tikai latviešu valodā. Grupa darbojas jau kopš 2011. gada, un ir paspējuši izdot 3 albumus. Pēdējais albums “Gaismogs” ir ieguvis Latvijas Metālmūzikas gada balvu kā 2021. gada labākais albums.

2023. gada 29. septembrī uz “Tu jau zini kur.” (Tallinas kvartāls) skatuves Deodium gatavojas prezentēt savu tālākā darba rezultātu, jeb ceturto albumu “Maldupe”

  Maldupe simbolizē katra cilvēka līkumaino ceļu, meklējot patiesības un atbildes. Patiesības par daudzšķautnaino, bieži subjektīvo dzīvi un atbildes uz šīs dzīves piespēlētajiem jautājumiem. Muzikāli tiek turpināts Gaismogā iesāktais virziens, kurā brīvais mēģinājumu process tiek iemūžināts interpretācijā par death un black metāla apvienojumu ar grūvīgākām partijām . Dziesmas galvenokārt vēsta par un ap indivīda skatījumu uz dažādām tēmām ar uzsvaru uz spēcīgu personību, identitāti un tās mijiedarbību ar visu apkārtējo. Brīvo domu lidojumu papildina arī vairākas atsauces uz sociālām, politiskām, psiholoģiskām un reliģiskām tēmām. Esot saskarsmē ar reālo dzīvi varam pazust, bet vienmēr ir iespēja atkal atrasties.

  Koncertā grupai Deodium pievienosies “Asinis” un “Mentem”.

  Asinis ir dark progressive heavy & psychedelic apvienība, kas dibināta 2022. gadā un glezno tumšas, reizēm smagnējas progresīvās un psihedēliskās mūzikas ainavas, kas ielaužas zemapziņas dzīlēs. Dalībnieki iepriekš darbojušies arī tādās grupās kā Eschatos, Elkupe, Nekad, Seborrhea, Anpher u.c.

  Mentem ir pavisam svaiga smagā metāla grupa, kas dibināta 2021. gadā Valmierā. Grupa spēlē sludge
  metāla un groove metāla apvienojumu, iekļaujot arī progresīvās mūzikas elementus. Grupa pašlaik strādā pie sava pirmā albuma.

  Pasākumā ieeja no pulksten 19:00, sākums paredzēts 20:00.

  Be the first to comment

  Leave a Reply