Dehead publicējuši dzīvo ierakstu no 2018. gada koncerta “Live at Depo”

Spread the love

Latvijas death/thrash metāla grupa Dehead izlaidusi septiņu dziesmu izlasi dzīvajā izpildījumā no koncerta, kas 2018. gadā noticis leģendārajā underground mūzikas klubā Depo.
Šāds ieraksta formāts Latvijas metālmūzikas skatuvē ir retums, un tajā iekļautas kompozīcijas, kas nav pieejamas nevienā citā grupas ierakstā.

Šis ieraksts ir īpašs, jo tas ir pēdējais koncerts grupai šādā dalībnieku sastāvā, kas noslēdz lielu ēru grupas Dehead vēsturē.
Ieraksts tapis sadarbojoties ar klubu Depo, to ierakstīja, miksēja un māsterēja Mārtiņš Platais (UxCx Productions) sadarbībā ar audio inženieri Mārtiņu Straupenieku. “Live at Depo” iekļautas septiņas kompozīcijas, kas vislabāk raksturo Dehead redzējumu par to, kas ir spēks un kas ir metāls. Grupa Dehead dibināta 2012. gadā un līdz šim izdevusi divus ierakstus — Demo (2013) un Effective Execution (2015). Grupas sastāvā ir Jānis Bušs — balss, Rūdolfs Fogelis — ģitāra, Armands Zalcmanis — ģitāra, Mārtiņš Platais — bass, Arturs Pumpišs — bungas.

“Live at Depo” iespējams klausīties straumēšanas platformās Spotify un Bandcamp, kā arī noskatīties Live videoierakstus platformā Youtube.

Be the first to comment

Leave a Reply