Crossover/ thrash metal grupa “Terror Activator” izdod albumu “Forcibly Wasted”

FOTO: Sandra Rudzīte

20. aprīlī crossover / thrash metal grupa “Terror Activator” laida klajā savu pilnmetrāžas albumu “Forcibly Wasted”. Visas dziesmas tika ierakstītas “Non-Stop Records” (Latvija), dziesmu apstrāde veikta studijā “Widek Studio” (Polija). Albuma vāka autors “All Things Rotten”.

Jau šo piektdien, 28. aprīlī, „Terror Activator” prezentēs jauno albumu Rīgā, klubā „Republika”.

“Albums sastāv no 11 dziesmām, ieskaitot kaverdziesmu. Lai arī dziesmas tapušas plašākā laika periodā, tās visas saista globāla un plaši izplatīta tēma – par cilvēka sentimentālā prāta stāvokli, kas ir pilns ar neprognozējamām domām, kas var novest pie apšaubāmām dzīves izvēlēm un apšaubāmiem lēmumiem.

Daudzveidīgās emocijas, kas pārāk bieži uzplaiksnī jauna cilvēka smadzenēs, noved pie tā, ka viņš jūtas vientuļš un ir sajūta, ka visa pasaule nespēj saprast, ar kādām grūtībām viņam nākas tikt galā (“Shy of Enough”). Neraugoties uz iespēju ar saviem pārdzīvojumiem dalīties ar citiem, ar piedāvāto atbalstu, šķiet, ir par maz.

Jaunības maksimālisms  sliecas vainot ārējos faktorus (“Victims of Greed”). Politiķi, valsts, dzīves līmenis – viņi ir vainīgi pie visa … bet vai tikai viņi?

Nepareiza  izvēle un sākās kaitīgas attiecības… un atklājās dziļi iesakņojusies agresija un dusmas. Nodevība no kāda tuva cilvēka var ierosināt iekšēju vētru, kas liek nedarīt neko, tikai kliegt, bļaut un plēst visu gabalos (“Friendly Fire”, “Suffer and Die”, “Mania”).

Ārējo faktoru ignorēšana, vienaudžu spiediens, personīgā cīņa – tādi ir biežāk sastopamie iemesli, kāpēc cilvēki sāk lietot alkoholu (“A Bit Batty”, “Two-faced Gateway”), lietot dažādas aizliegtās vielas (“Into Innermost”) un pēc kāda laika nemitīgi to nožēlojot, vēloties, lai dzīves apstākļi būtu citādāki, pie tam ne līdz galam izprotot, bet dziļi sevī saprotot, ka pie visa, kas ar viņu notiek, vainojams ir tikai pats.”

„Terror Activator” ir grupa no Rīgas, kura tika dibināta 2017. gadā. Grupas sastāvā ir 5 talantīgi jaunieši, kuri radot savu mūziku iedvesmojas ne tikai no vecās thrash metal skolas, bet arī no jaunā thrash metal viļņa.

2019. gadā, 20. martā, pēc gandrīz 1,5 gadus aktīvas uzstāšanās “Terror Activator” laida klajā savu debijas mini albumu “Moshing are Available”.

Grupa ir uzstājusies daudzos koncertos un festivālos Baltijā (Metalshow Open Air, Kilkim Žaibu), un tai ir bijis gods kāpt uz skatuves kopā ar tādām grupām kā “D.R.I”, “Destroyer 666”, “Legion of the Damned”, “Sepultura” un citām grupām.

Šogad Latvijas “thrasheri” piedalīsies roka un metāla mūzikas festivālā “Devilstone”, kas kopš 2009. gada katru gadu notiek Lietuvas pilsētā Anīkščiai.

Be the first to comment

Leave a Reply