Cellar Cat kopā ar Eissa Morphide izdod kopdziesmu “Living Dead”

Pēc veiksmīgas “Broken Glass” mini-albuma relīzes pagājušogad, Rīgas rokgrupas “Cellar Cat” dalībnieki nolēma, ka ir laiks pamēģināt savā mūzikā ko jaunu.Tagad grupa prezentē savu pārdomu rezultātu – singlu “Living Dead”.

“Living Dead” skan smagāk par “Cellar Cat” iepriekšējiem darbiem. Tajā pašā laikā nepazūd arī grupas iezīme – viņu dziesmās vienmēr ir melodija, kurai gribas dziedāt līdzi. Puiši paņēmuši ģitāras ar pazeminātu skaņojumu un papildus stīgām, un vokālists Alekss pievienoja savam sniegumam ekstrēmu vokālu. Tas ļoti labi piestāv arī grupas “Morphide” vokālistei Eissai – smagā metāla mīlētāji jau pazīst viņu gan pēc maigas un plūstošas tīras dziedāšanas, gan pēc agresīvām un spēcīgām “scream”-stila vokālajām partijām, kuras līdzinās grupu “Jinjer” un “Spiritbox” daiļradei.

Processed with VSCO with kk1 preset

Alekss pastāstīja, kā radās doma ierakstīt kopīgu dziesmu ar Eissu:

“Mēs esam pazīstami kopš tā brīža, kad viņa piedalījās mūsu klipā dziesmai “Jericho”, kur dziedāšanas vietā Eissa nospēlēja ziņu diktores lomu. Toreiz mums ļoti patika strādāt ar viņu, un tam nemaz netraucēja arī tas, ka Eissa dzīvo Dānijā. Pēc dažiem mēnešiem es pats paviesojos Kopenhāgenā, un jau personīgi iepazinos ar visu “Morphide” komandu. Mēs izcili pavādījām laiku – ceļojot apkārt Kopenhāgenai, aizejot uz atrakciju parku un vienkārši pļāpājot bez apstāšanās. Kad jau atpakaļ Rīgā mēs ar “Cellar Cat” sacerējām mūziku un uzrakstījām vārdus “Living Dead” dziesmai, es sapratu, ka Eissas vokāls perfekti to papildinās!

Processed with VSCO with kk1 preset

Dziesma un klips atklāj ļoti personīgu stāstu par toksiskajām attiecībām, kurās emocionālas šūpoles pārverš mīlestību vājprātā. Režisierei Katerīnai Jakovļevai sanāca izcili parādīt bezcerības sajūtu un cilvēka nespēju savākt pietiekami daudz spēku un gribas atbrīvoties no tādām attiecībām.

Klips tika uzņemts vienas nakts laikā lauku mājā, un interjers kopā ar gaismu papildina dziesmas satraukuma atmosfēru.

Be the first to comment

Leave a Reply