Cellar Cat izdod singlu “Wonderful Life”

Pēc pusotra mēneša no savas iepriekšējās relīzes Rīgas rokgrupa “Cellar Cat” turpina priecēt klausītājus ar jauno materiālu. Pagājušo piektdien, 9. oktobrī, mūziķi prezentēja klipu dziesmai “Wonderful Life”.

Kompozīcijas lirika stāsta par jaunu “modīgu” dzīves notriecēju pārīti, viņu neviennozīmīgo attieksmi pret pasaules reālijām un mēģinājumiem aizbēgt un paslēpties no visa tūlītējos nakts priekos. Dziesma nekļūst par himnu tādam domāšanas veidam, bet arī nemēģina skaitīt morāli, ļaujot klausītājam pašam domāt un izdarīt savus secinājumus.

Klipā grupas dalībnieki spēlē instrumentus dažādo Rīgas grafiti fonā. Filmēšanas laikā notika jocīgs gadījums, par kuru pastāstīja grupa:

“Filmējām bungas Maskavas ielas rajonā. Cilvēki reaģēja uz troksni dažādi, lielākoties aplaudēja vai kaut kā citādāk atbalstīja. Garām braucošo tramvaju pasažieri izskatījās ļoti pārsteigti. Tomēr viens vietējais iedzīvotājs devās vēl tālāk, uzstājīgi piedāvādams mūsu bundziniecei doties kopā ar viņu uz restorānu. Bet, kamēr viņš aizskrēja pēc ziediem, mēs paspējām visu nofilmēt, savākt un aiziet prom.”

Be the first to comment

Leave a Reply